2726
عنوان

هشت روز شد که بهم گفت طلاقت میدم💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 182 پست
یکم بیشتر بگو جواب سوالمونو ندادی چجوری آشنا شدین؟ بگو تا کمکت کنیم

سنتی ولی عاشقم شد اوایلم خوب بود کم کم بی دلیل سرد شد کسیم تو زندگیش نیست انگار از زندگی بدیده

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

به نظر میاد مشکل از شماست و خونوادتون 

به پدر و مادرت بگو کمتر دخالت کنن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵۰۰ سکه مهرمه ولی چند ماه پیش میگفت خوبه دیگه مهرو هر ۶ ماه دولت کرده یه جورایی چند ماهه خیالش راحت ...

نه اصلا اینطوری نیست اموالی که داره توقیف میشه ماشین و ... بعدشم باید اعسارش ثابت شه.

بر اساس درامدش قسط بندی میکنن ۶ماه یه سکست ۲۰ تومن اینام پیش قسط

من تو دادگاه دیدم درآمد ماهی 2700 رو زده بودن ماهی یه نیم سکه

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

عقدتون چرا انقد طولانی شده اصلا عقد بیشتر از ۶‌ماه به درد نمیخوره چون از هم سرد میشن 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
عزیزم اصلا التماس نکن چون هر چی التماس و گریه زاری کنی اون سنگتر میش.ی جور رفتار کن ک خودش ترس از دس ...

اره والا یه جانوشته بود اگه میخواین یه مرد طلاقتون بده التماسش کنین...راسته واقعا

بگو باشه مهریمو بده تا برم.تو رو خدا راحت ولش نکن بره گوششو بپیچون.حالا خودش نادون بوده خانوادش چی؟؟ ...

اخه ترس از مهر نداره اون روز گفت هر ۶ ماه به ۶ ماه مهر شده

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
2706