2703
2553
عنوان

هشت روز شد که بهم گفت طلاقت میدم💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 182 پست
خب اگه خودش میخواد طلاق بده باید مهریه بده. مهریه ت چقدره؟ 

همون دیگه مهرم ۵۰۰ سکه اس ولی انگار چند ماهه فکر طلاق سرش بوده چونکه یادمه چند ماه پیش گفت آره دیگه دولت مهرو هر ۶ ماه کرده و زندانیم نداره الان خیالش راحته که نه زندان میره هم میتونه سکه بده هرچند دقیق نمیدونم این قانون درسته یا نه

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو باشه مهریمو بده تا برم.تو رو خدا راحت ولش نکن بره گوششو بپیچون.حالا خودش نادون بوده خانوادش چی؟؟؟غلط کردن وقتی پسرشون آماده ازدواج نیست دختر مردمو بازیچه کنن.خواهرانه بهت میگم راحت ولش نکن.بگو باشه برو دادخواست طلاق بده بعدشم مهریتو بخواه.التماسشم نکن.اونایی که با هزار موس موس و التماس میان دم در میارن این که دیگه از همین الان واست ناز می کنه معلومه آخرش چیه.

جداشدین؟

نه

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2720

منم شوهرم تو عقد جا زد  رفت ولم کرد   شبو روز گریه کردمممم ولی موندم ولش نکردم  چهار سال عقد موندم تا هروسی گرفت   ولی خدای عاشقشم بدون اون هیچم اونم الان همینه   صبر کن دوستم الان تو بحران   صبر کن صبر کن

من مهریمو اجراگذاشتم

عزیزم شوهرم ترسی نداره میگه دولت مهرو ۶ ماه به ۶ ماه کرده زندانیم نداره حقیقت داره ؟ یجورایی خیالش راحته که میتونه بده مهرو

عزیزم شوهرم ترسی نداره میگه دولت مهرو ۶ ماه به ۶ ماه کرده زندانیم نداره حقیقت داره ؟ یجورایی خیالش ر ...

پای کسی در میونه مطمن باش

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2714
همون دیگه مهرم ۵۰۰ سکه اس ولی انگار چند ماهه فکر طلاق سرش بوده چونکه یادمه چند ماه پیش گفت آره دیگه ...

زندان داره باید سند بزارن تا بیاد بیرون.دوتا باید پیش بده 

مگ توقع بیجا ازش داشتی؟ اینجوری آینده تو چی میش 

نه به هیچ عنوان هیچی ازش نخواستم حتی گفتم یه عروسی جمعو جور این همه عید اومد دوبار طلا اورد واسم گفتم عیب نداره

ممنون میشم😭

بلاکش کن از همه جا

برنامه های گوشتیتو حذف کن همه شو با پروفایل عوض کردن یا استوری گذاشتن و این حرفا حرف نزن و پیام نفرس

پیغام داد جواب نده حتی سین نکن

ب مدت کلا اف شو از همه جا یه مدت زیادی اگر احتمال میدی جایی ببینیش اونجا نرو کلا سکوت محض باش غیب شو.

اگر مسئله ترس از ازدواج و اینجور چیزا باشه مطمئن باش سروکله اش پیدا میشه.

ولی اگر از اولش هم شمارو نمیخواسته اینکارها جواب نمیده.

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
همون دیگه مهرم ۵۰۰ سکه اس ولی انگار چند ماهه فکر طلاق سرش بوده چونکه یادمه چند ماه پیش گفت آره دیگه ...

درست میگه به شرطی که شما تقاضای مهریه کنی. اگه خودش بخواد طلاق بده باید نقدا آماده کنه یا دیگه حد اقل بر اساس توان مالیش قسط بندی می کنن دیگه حد اقل ماهی نیم سکه

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2706