2733
2734
عنوان

هشت روز شد که بهم گفت طلاقت میدم💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 182 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودتو خورد نکن اون کسی ک میخواد بره بزار بره اگه بمونه چند سال دیگه میشه بلای جونت میگی کاش همون موقع رفته بود

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  

واقعا میپرسی ؟؟ من بودم یه تف مینداختم تو صورتش میگفتم خوش اومدی گورت رو گم کن 

آخه چرا انقدر ارزش خودتون رو میارید پایبن؟؟ نمیخواد که نمیخواد به درک بذار بره گم بشه

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

این حالتو من دقیقا 4 سال پیش دادشتم😥

با تمام وجود درکت میکنم.

به راحتی میتونی فراموشش کنی حتما حتما جدا شو.

با چنین آدمی هیچوقت خوشبختی رو تجربه نمیکنی.

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

ازدواجتون سنتی بود ؟؟؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2738

با خانواده ها در میون بزار. بزار خانواده ها در موردش باهاش حرف بزنن و صد در صد ازش دلیل بخواه. قرار نیست زندگی یک ادم الکی خراب کنه. البته اگه این ادم ارزش زندگی کردن داره برات. خودت و دوست داشته باش و مراقب خودت باش. قرار کنارش زندگی کنی و تحمیلی باشی

بابت تمام داشته هایم سپاسگذارم و پیش به سوی بهترینها  
2706