2726
عنوان

هشت روز شد که بهم گفت طلاقت میدم💔💔

3038 بازدید | 182 پست

سلام بچه ها ما عقدیم دقیق ۸ روز شد ک شوهرم بی دلیل مصممه که طلاق بگیرم دارم با اشک مینویسم😔 نفسم بالا نمیاد قرص تپش قلب مادرمو خوردم حالم بده دو روزه پیام ندادم بهش چون با هر پیامم کلی گریه میکردم چون اون همش میگه دیگه نمیتونم نمیشه من اشتباه کردم من نمیتونم وارد زندگی مشترک شدم داغونم داغون 23 سالمه حس میکنم روحم صد سالشه الان وسوسه شدم پیام بدم دلم طاقت نداره تورو خدا قسم بگین چکار کنم دست نگه دارم تا از اونا خبری شه یا الان به خودش پیام بدم هرچند میدونم باز حرف خودشه من طاقت طلاق ندارم با این همه بدی وابستشم💔 شما بودین چکار میکنین

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بهم میگه تو خوبی من سنم واسه ازدواج کمه24سالشه میگم مگه چشم نداشتی میگه شرمندتم پشیمونم بیا تمومش کنیم توم خوشبخت میشی بعد من بچه ها من بهترین زن واسشم هیچی واسش کم نذاشتم نمیدونم چشه😔😔 بهش میگم اگه کسی تو زندگیته بگو من میرم قسم میخوره کسی نیست خودم کم اوردم💔

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
2706