1421
1411
عنوان

هشت روز شد که بهم گفت طلاقت میدم💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2458 بازدید | 182 پست
۵۰۰ سکه مهرمه ولی چند ماه پیش میگفت خوبه دیگه مهرو هر ۶ ماه دولت کرده یه جورایی چند ماهه خیالش راحت ...

نه اصلا اینطوری نیست اموالی که داره توقیف میشه ماشین و ... بعدشم باید اعسارش ثابت شه.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
بر اساس درامدش قسط بندی میکنن ۶ماه یه سکست ۲۰ تومن اینام پیش قسط

من تو دادگاه دیدم درآمد ماهی 2700 رو زده بودن ماهی یه نیم سکه

ای شرقی غمگین تو مثل کوهنوری     نذار خورشیدمون بمیره.   تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری.       نذار خاموشی جون بگیره.

عقدتون چرا انقد طولانی شده اصلا عقد بیشتر از ۶‌ماه به درد نمیخوره چون از هم سرد میشن 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
عزیزم اصلا التماس نکن چون هر چی التماس و گریه زاری کنی اون سنگتر میش.ی جور رفتار کن ک خودش ترس از دس ...

اره والا یه جانوشته بود اگه میخواین یه مرد طلاقتون بده التماسش کنین...راسته واقعا

مطمئنم کمکم میکنی خداجونم🤗😇😍😚
بگو باشه مهریمو بده تا برم.تو رو خدا راحت ولش نکن بره گوششو بپیچون.حالا خودش نادون بوده خانوادش چی؟؟ ...

اخه ترس از مهر نداره اون روز گفت هر ۶ ماه به ۶ ماه مهر شده

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
1444
منم شوهرم تو عقد جا زد  رفت ولم کرد   شبو روز گریه کردمممم ولی موندم ولش نکردم  چهار ...

میترسم انقدر صبر کنم و پیام ندم بهش که خیانت کنه میتررررسم💔😭

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
میگن درست میشه غصه نخور بهش پیام اینا نده ولی مگه میشه ندم دلم شور میزنه واسه زندگیم

تو لطفا مثل من نباش دیگه.

تاپیکای قبلتو خوندم.

اون حتی بهت زنگ نمیزنه و پیام نمیده .چجور میخوای به پاش بمونی؟تا چندسال میتونی اینجور تحمل کنی؟

داغون میشیا

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.
من تو دادگاه دیدم درآمد ماهی 2700 رو زده بودن ماهی یه نیم سکه

میدونی دلیلش چیه که یخورده سخت شده مهریه گرفتن؟؟؟؟بعضی خانما ازاین راه درآمدزایی میکردن....آمارشونم بالارفته بود ولی وقتی به قاضی ثابت بشه که خانم خواهان زندگیه وازطرف همسرش تحت فشاره یارهاشده قطعا خیلی پشت زنو میگیرن

میدونی دلیلش چیه که یخورده سخت شده مهریه گرفتن؟؟؟؟بعضی خانما ازاین راه درآمدزایی میکردن....آمارشونم ...

من که اومدم قهر و گذاشتم اجرا و فعلا رها شدن هم اضافه شد به مشکلاتم. شوهرم بی خبر رفته نمیدونم کجا. فقط میدونم خارج کشوره

ای شرقی غمگین تو مثل کوهنوری     نذار خورشیدمون بمیره.   تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری.       نذار خاموشی جون بگیره.
1391
من که اومدم قهر و گذاشتم اجرا و فعلا رها شدن هم اضافه شد به مشکلاتم. شوهرم بی خبر رفته نمیدونم کجا. ...

منم مهریمو اجراگذاشتم نامزدمنم ول کرده رفته....امیدوارم مشکل همه حل بشه

استاتر قرمزی خوب راهی برات گذاشت.

تو ک پیام دادی التماس کردی جواب نگرفتی هر چی پی شو بگیری مغرور تر میش .ب حرف قرمزی گوش کن انشالله تو دلش خالی میش بر میگرده. همون قدر ک ما زنا حساسیم و حسود مردا حسودترن بزار ب فکر و خیال بیفت

1331