2733
2734
من تنبلی دارم بنظرت باید زود اقدام کنم؟چقد زمان میبره؟

من خب تنبلیم خییلی شدید و شوهرمم مشکل داشت اول شوهرت بره از و تنبلی خفیف زیاد مسئله ای نیس اما بازم اگه شدیده هر چ زودتر اقدام کنید بهتره زودتر حلش میکنی و میتونی قبل اقدام بری باشگاه پیاده روی و بعد اقدام کنی تا اضافه وزنم نداشته باشی زیاد ❤

من یک ساله اقدامم هنوز نشده😕 از من میشنوی اصلا جلو گیری نکن من از اول ک پریود میشدم 2الی3 روز ...

والا من از طرفی بچه نمیخام میترسم بخاطر تنبلی یهو نشه 

از شانس من پیشگیری نکنم سریع میگیره خخخ

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برا تقویت تخمک چی خوبه بخوریم من همیشه فولیکولهام خوب رشد میکنه ولی چرا دکتر گفت تخمدانهات یه ...

اگه تخمکات خوب رشد میکنن که اصلا نگران نباش گلم من با قرصم زیاد خوب نبودم و ی تخمدانم غیرفعال بود .....اما عسل سیاهدونه و عسل دارچین و خرما و حلوا میتی و درمان عفونت زنانه خیلی موووثره رحمت گرم کن عزیزم 

2731
من خب تنبلیم خییلی شدید و شوهرمم مشکل داشت اول شوهرت بره از و تنبلی خفیف زیاد مسئله ای نیس اما بازم ...

تو عمرم اضافه وزن نداشتم هیچ کمبود هم داشتم🤣

واقعا دو دلم ک بچه بیارم یا ن از طرفی میترسم دیر اقدام کنم کلا نشه

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡
من یک ساله اقدامم هنوز نشده😕 از من میشنوی اصلا جلو گیری نکن من از اول ک پریود میشدم 2الی3 روز ...

تنبلی خفیف عیبی نداره من پریودام در حد ۳ و ۴ ماه بود بود بابا خودتو نگران نکن اما سونو فولیکول حتما برو و شوهرت از بده حتما ما وسط اقدام متوجه مشکلات اسپرم شوهرم شدیم

2738
عزیزم من تنبلی دارم شوهرمم هیچ مشکلی نداره.ماه پنج اقدامم.نمیدونم چراخیلی ناامیدم.این ماه ۹ تا hmgزد ...

۵ ماه چیزی نیس خودت نگران نکن بخدا استرس خیلی اثر داره فولیات با قرص چطور بودن که باید hmgبزنی منم زیاد خوب نبوود ن که خیلی بد باشه ها اما دکترم میگفت خوب نیس و تخمدان راستم غیرفعال بود حتی با دارو متاسفانه زیر ۱۰ بود .....زیاد hcg نزن که برات مضر نباش اگه دکترت میگه خود تحمدانات ازاد میکنه ....من عفونت شدیدم داشتم رحمم سرد بود اینماه مستقیم عنبر نسا دود دادم و کامل سوزوند برای گرمی رحمم میگن خیلی خوبه و سیاه دونه عسل هم بیشتر ماه میخوردم توهم بخور خودتو نگران نکن نی نی میاد عزیزم خاطرت جمع

تو عمرم اضافه وزن نداشتم هیچ کمبود هم داشتم🤣 واقعا دو دلم ک بچه بیارم یا ن از طرفی میترسم دیر اقدا ...

پس لابد شما تحرک نداری و رحمت سرده

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰
اگه تخمکات خوب رشد میکنن که اصلا نگران نباش گلم من با قرصم زیاد خوب نبودم و ی تخمدانم غیرفعال بود .. ...

عزیزم دعام کن لطفا من ای یو ای کردم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
۵ ماه چیزی نیس خودت نگران نکن بخدا استرس خیلی اثر داره فولیات با قرص چطور بودن که باید hmgبزنی منم ز ...

اول ۴ تا hmg دادروز ۱۰ سونودادم اصلا خوب رشدنکرده بودن ۵ تادیگه هم گفت بزن ۹ تازدم تاروز ۱۴ سایز فولیکولم شد۲۳.نمیدونم بدونhcg آزادمیشه یانه.بله شدیدا هم استرسی هستم اصلانمیتونم استرسموکنترل کنم

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
خدا بچه تو سلامت نگه داره. برای گرم کردن رحم چی خوبه؟ رژیم غذایی داشتی قبل از اقدام؟ 

من کلا رحمم سرد بوود نمیدونستم اوایل تمایل ب گرمی خوردنم نداشتم اما وقتی اقدامام نمیگرفت دیگه گاهی وقتا کاچی میخوردم ولی بیشتر ماه ها سیاهدونه عسل میخوردم و چیزی که من میگم خیلی این ماه اثر داشت عنبر نسا دود دادم قبل مستقیم دود نمیدادم ولی این دفه کاملا میسوزوند و عفونتم رفت و رحمم گرم شد حس میکنم ...این ماه ی دو س باری هم برگ سنجد و شکوفشو دم کردم خوردم

من کلا رحمم سرد بوود نمیدونستم اوایل تمایل ب گرمی خوردنم نداشتم اما وقتی اقدامام نمیگرفت دیگه گاهی و ...

خدا رو شکر. میتونم جنسیت بچه تو بپرسم؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2706