1421
1389

من شکر خدا بعد چشم انتظاری باردار شدم تا جایی که بدونم و بتونم راهنماییتون میکنم شماهم در عوض برای سلامتی نی نیام ی صلوات بفرستین و دعا کنید🌷🌷

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات برای سلامتی نینیام میفرستی؟  خدایا شکرت...مراقبشون باش لطفا بعد چشمممم انتظاری بهم دادی 

چون میدونم بیشتر تاپیکای ناباروری کم پست میخوره و واقعا ادم استرسی میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات برای سلامتی نینیام میفرستی؟  خدایا شکرت...مراقبشون باش لطفا بعد چشمممم انتظاری بهم دادی 

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432

سلام گلم 

من پلی کیستیکم و تنبلی هم دارم 

تنبلیم زیادنیست در حد دو روز سه روز پریودام عقب و جلو میشد

دکترم واسم دو دو ه دوفاستون نوشت منظم شد 

حالا واسم کلومیفن نوشته از شب سوم 2تا بخورم تا 5 شب واسه دو دوره 

بنظرت دیگه ایندفه باردار میشم؟

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

عزیزم برا تقویت تخمک چی خوبه بخوریم من همیشه فولیکولهام خوب رشد میکنه ولی چرا دکتر گفت تخمدانهات یه مقدار فعال نیستن وقتی تو ازمایش سه پریودی همه چی خوب بود تاخیر در پریودی دارم

خدایا به منم نی نی بده منم دوست دارم مادر بشم خدایااا این حس مادرشدن رو بزار تجربه اش کنم 
من تنبلی دارم بنظرت باید زود اقدام کنم؟چقد زمان میبره؟

اصلا نباید پیشگیری کنی

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا توفیق مادری برای سرباز امام زمانم رو بهم بده...تیکر برا آبجیمه
فقط میتونم بگم خوش بحالت و خدا حفظش کنه برات

میدونم سخته انتظار ....خودم کشیدم دعا کن واقعا ....این اخرا حالم از هررچی دکتر قرص بد شده بود دیگه مامان بابام خیلی نذر کردن ان شاالله سالم سلامت باشن وگرنه هممون میمیریم ....ان شاالله زود خدا دامنت سبز کنه فراموش کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394

عزیزم من تنبلی دارم شوهرمم هیچ مشکلی نداره.ماه پنج اقدامم.نمیدونم چراخیلی ناامیدم.این ماه ۹ تا hmgزدم ولتروزول خوردم چقدرامیدوارباشم که کاربه جاهایی مثل ivfنرسه؟؟؟همش میترسم.فرداهم موعدمه دوروز پیش بی بی چک زدم منفی شد.علائمم سرگیجه دردنوک سینه وترشح وتیرکشیدن زیردل دارم.درکل میگم چون شوهرم مشکل نداره فقط مشکل خودمه چقدرامیدوار باشم که باهمین آمپولاجواب بگیرم؟؟؟

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
سلام گلم  من پلی کیستیکم و تنبلی هم دارم  تنبلیم زیادنیست در حد دو روز سه روز پریودام عق ...

نمیدونم عزیزدلم هرچی خدا بخواد من با کلومفین باردار شدم و من ی بار سقط داشتم که پریودیم دوباره بهم ریخت دکتر گفت تا زمانی باردار شدی دوفاستون بخور من تنبلی شدید داشتم و پریودام قبل ازدواج ۳ ۴ ماهی ی بار بود ان شاالله باردار میشی رحمت حتما گرم کن و اگه عفونت داری عنبر نسا معجزه میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من یک ساله اقدامم هنوز نشده😕

از من میشنوی اصلا جلو گیری نکن

من از اول ک پریود میشدم 2الی3 روز یا عقب میزد یا جلو 

من ک نمیدونستم بخاطر تنبلیه 

انتفاقا چنبارم از چنتا دکتر پرسیدم گفتن اشکالی نداره😤

حالا ک رفتم معاینه میگن تنبلی داشتی

نمیدونم عزیزدلم هرچی خدا بخواد من با کلومفین باردار شدم و من ی بار سقط داشتم که پریودیم دوباره بهم ر ...

ممنون گلم 

ان شالله بچتو سالم و سلامت بغل بگیری

سلام به سلامتی چند وقته اقدام میکردی

۱ سال ۱ ماه ولی خیلی مشکل داشتیم از نظر پزشکی خدا بهمون لطف کرد وگرنه میخواستیم بریم کلینک ناباروری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396

من خب تنبلیم خییلی شدید و شوهرمم مشکل داشت اول شوهرت بره از و تنبلی خفیف زیاد مسئله ای نیس اما بازم اگه شدیده هر چ زودتر اقدام کنید بهتره زودتر حلش میکنی و میتونی قبل اقدام بری باشگاه پیاده روی و بعد اقدام کنی تا اضافه وزنم نداشته باشی زیاد ❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک ساله اقدامم هنوز نشده😕 از من میشنوی اصلا جلو گیری نکن من از اول ک پریود میشدم 2الی3 روز ...

والا من از طرفی بچه نمیخام میترسم بخاطر تنبلی یهو نشه 

از شانس من پیشگیری نکنم سریع میگیره خخخ

پسمونده گرگ نصیب شغال میشه...تامام  
عزیزم برا تقویت تخمک چی خوبه بخوریم من همیشه فولیکولهام خوب رشد میکنه ولی چرا دکتر گفت تخمدانهات یه ...

اگه تخمکات خوب رشد میکنن که اصلا نگران نباش گلم من با قرصم زیاد خوب نبودم و ی تخمدانم غیرفعال بود .....اما عسل سیاهدونه و عسل دارچین و خرما و حلوا میتی و درمان عفونت زنانه خیلی موووثره رحمت گرم کن عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زود اقدام کنم یا بمونم چن سال اینده تازه۲ ماهه اومدم خونه شوهر😝

از الان برو دکتر بذار دکتر تاییدت کنه از همه نظر برای پیشگیری مشکلی نداری گلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331