1421
1389

من برای ۴۵ دقیقه ۱۵۰ دادم سه جلسه فقط سوال پرسید ازمون هیچی نگفت بیشعور منم دیگه نرفتم😔😔😔😔

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1401

ن خودتون مشاورخودتون بشین

فکرکنیدباهم صحبت بیشترکنید

برای هم وقت بزارید

پول الکیم خرج نکنید

خدایاگاهی مرادراغوش بگیر....                           کمی ارامش کمی تسکین....                               خسته شدم....

من سال94 هشتاد میدادم تازه مشاور بدرد بخوری هم نبود

به نظرم بری روانپزشک ارزونتر از روانشناس در بیاد

الان هر کی از باباش قهر کرده رفته یه ارشد روانشناسی گرفته 

دکتراشونم از هر صد تا یکیشون خوبه

1376
1427
نه با یه جلسه حل نمیشه به یه دوره کامل احتیاج داره

فک کنم تو همین سایتم میشه سوال پرسید رایگان باشه

_ باب اسفنجی: وقتی من نیستم تو معمولا چیکار میکنی ؟؟؟ _ پاتریک: صبر می کنم تا تو برگردی :)

مراکز دولتی هم مشاوره دارن اونارو هم پیگیری کن هم تو دانشکده های علوم پزشکی هم مراکز خودشون

مثلا روانپزشک تو تهران شاید الان هشتاد تومان ویزیتش تو مطب باشه ولی اگه بری مراکز دولتی حداکثر پنج هزار تومان پول ویزیتشون میشه

1364