2726
عنوان

اگه شوهرتون...

222 بازدید | 12 پست

اگه نامزد باشین و شوهرتون به دلیل مشغله کاری نتونه پاسخگو نیازتون باشه

و یکمم سهل انگاری کنه مثلا زنگ بزنین بگه من بعدا تماس میگیرم مشتری دارم و بعدا هم تماس نگیره و اگه بگین میگه سرم شلوغ بود

و شبم برسه خونه جنازه میخابه و صبحم باز...

و اعتراضم بکنین بگه وقت ندارم اصلا و هر دو روز برین بیرون

قهرم بکنین بگه جبران میکنم و قول میدم ولی باز یادش برع

چیکار میکنین؟

شوهر منم همینه بااین تفاوت ک هر ده پونزده روز یبار میریم بیرون قبلا اینجوری نبود الان مشغلش زیاد شده و درکش میکنم 

بعدم مردا خیلی چیزارو یادشون نمیمونه

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر منم همینه بااین تفاوت ک هر ده پونزده روز یبار میریم بیرون قبلا اینجوری نبود الان مشغلش زیاد شده ...

اخه من واقعا کمبود دارم میکشم

خسته شدم دارم سرد میشم

بهشم میگم فوقش ۲ روز 

شوهر من کله صبح میره سرکار 9 شب میاد خسته شام میخوره جلو تلویزیون میخوابه...منم مث تو کلی نیاز عاطفی ...

من بیشتر به عاطفه نیاز دارم تا پول 

شما راحتی من نامزدم حاضر بودم شوهرم خوابش بگیره اما تو خونه خودم 

هیچ چه میشه کرد من کار شوهرم تمام وقته مغازه داره و همیشه همین مشکل دارم..اخرشم دلم میسوزه میگم به خاطر ما زحمت مبکشه..مسافرت گردش اینام کمه گاهی وقتا منم خسته میشم.اما نمییدونم چکار کنم