1472
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

بیااااین از خصوصیاتمون بگیم

من ۶۰ درصد بداخلاق و ۴۰ درصد مهربون یعنی خیلی مهربون 

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛
1436
1334
کدومتون دارید میرید دانشگاه امسال بگید چی قبول شدید😲😍 متاهلید ؟

من متاهلم 

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1476

ای بابا گفت دهه ۸۰ شماها چی میگین این وسط هی متلک میندازین

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛
1450