2726
عنوان

از پوشک گرفتن بچه خواهشا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بایدازچندسالگی ازپوشک گرفتش؟

بچه از یک سال و نیمگی توانایی نگه داشتن خودشو داره

حداکثر دو دو و نیم باید میگرفتی الانم عیبی نداره اگخ تونسی گولش بزن که پوشکش نکنی با هر وعده و وعیدی ولی اگه مجبور شدی پوشکش کن ولی دسشویی هم ببرش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
بچه از یک سال و نیمگی توانایی نگه داشتن خودشو داره حداکثر دو دو و نیم باید میگرفتی الانم عیبی نداره ...

نه که کلا پوشکش کنیا! فقط الان که لجش بریده بشه بعد از بیست دقیقه نیم ساعت بازش کن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728

اگه رو فرش جیش کرد اصلا دعواش نکن.

گاهی لازمه رو فرش جیش کنه تا متوجه شه😐😐😰😰😰

من وقتی بچه م رو از پوشک گرفتم، موقعی که تو دستشویی جیش میکرد یه شعر کوتاه درست کرده بودیم من و خواهرش با خنده میخوندیم🤣🤣 خوشحالیمو میدید بهش توضیح میدادم که این اسمش جیشه و قبلا تو پوشک انجام میدادی اما چون پوشک اذیت میشی دیگه میریم دستشویی

دوره حساسیه کمی سخته اما وقتی به این فک کنی که بچه ات یه مرحله جلوتر میفته و بزرگتر میشه شیرین میشه

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
آقا من مخالف خشونتم ولی پسر خواهر منم همینجوری بود همکاری نمی‌کرد مدام میگفت پوشکم کنین خواهرم پوشکش ...

اینم اصلا همکاری نمیکنه وعده هم دادم نمیخواد 

اگه رو فرش جیش کرد اصلا دعواش نکن. گاهی لازمه رو فرش جیش کنه تا متوجه شه😐😐😰😰😰 من وقتی بچه م ر ...

رو فرش کرد شلوارش و خیس کرد هیچی نگفتم بهش ولی گریه میکنه میگه پوشک میخوام میترسم فشار بیارم شب ادراری بگیره

بچه از یک سال و نیمگی توانایی نگه داشتن خودشو داره حداکثر دو دو و نیم باید میگرفتی الانم عیبی نداره ...

خب همکاری نمیکرد که تا الان صبر کردم باردار هم هستم بخدا از کمر افتادم ولی اصلا دلش نمیخواد

خب همکاری نمیکرد که تا الان صبر کردم باردار هم هستم بخدا از کمر افتادم ولی اصلا دلش نمیخواد

با بادکنک و جایزه کم کم یادش بده! زمان بهش بده با این قضیه کنار بیاد