2726
عنوان

از پوشک گرفتن بچه خواهشا کمک کنید

147 بازدید | 25 پست

من دو روزه پسرم از پوشک گرفتم یعنی امروز روز دوم هست امروز گریه میکنه میگه پوشک کن به نظرتون بکنمش یا طبیعی هست صبر کنم جیشش و میگه در ضمن ۳ سالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان پوشکش کن که استرس نگیره دچار شب ادراری بشه

دسشویی هم ببرش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

درضمن بچه پسر بهتر ببری تو دستشویی اب بازی کنه براش دستشویی قشنگ کن با ایتیکر یا بادکنک یا هرچی که به فکرت میرسه سن پسرتم مناسبه تو همون دستشویی کنا سنگ بشینه توالت کودک اینا بی خیالشو

عزيزم بايد خودش همكاري كنه من دخترم دوسال ونيمش ٢ماهه گرفتم اصلا اذيت نكرد الان تقريبا خودش ميگه ٢سالگي خواستم بگيرم عين پسر شما پوشك مياورد كه پوشكش كنم منم گذاشتم تا٢سال و٤ماهيگيش بستگي به بچه داره

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️

آقا من مخالف خشونتم ولی پسر خواهر منم همینجوری بود همکاری نمی‌کرد مدام میگفت پوشکم کنین خواهرم پوشکش کرد ولی سفت بستش که اذیت بشه خودش اومد گفت بازم کنین برم دستشویی اون همه راهی و امتحان کرد نتیجه نداد

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
من برای پسرم گرفتم میگفت گناه داره کثیف میشه میاوردمینشست روش تلویزیون نگاه میکرد

اي نه نه😍😍😍

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
2706