1421
1363
عنوان

از پوشک گرفتن بچه خواهشا کمک کنید

129 بازدید | 25 پست

من دو روزه پسرم از پوشک گرفتم یعنی امروز روز دوم هست امروز گریه میکنه میگه پوشک کن به نظرتون بکنمش یا طبیعی هست صبر کنم جیشش و میگه در ضمن ۳ سالشه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

الان پوشکش کن که استرس نگیره دچار شب ادراری بشه

دسشویی هم ببرش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

درضمن بچه پسر بهتر ببری تو دستشویی اب بازی کنه براش دستشویی قشنگ کن با ایتیکر یا بادکنک یا هرچی که به فکرت میرسه سن پسرتم مناسبه تو همون دستشویی کنا سنگ بشینه توالت کودک اینا بی خیالشو

1394

تو خونه اگه جیش کرد رو فرش اصلا دعواش نکن بهش هر دفعه تو دسشویی یا قصریش جیش کرد برچسب بده بگو اگه ده تا بشه برات تخم مرغ شانسی یا ماشین و... میخرم فقط تشویق

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزيزم بايد خودش همكاري كنه من دخترم دوسال ونيمش ٢ماهه گرفتم اصلا اذيت نكرد الان تقريبا خودش ميگه ٢سالگي خواستم بگيرم عين پسر شما پوشك مياورد كه پوشكش كنم منم گذاشتم تا٢سال و٤ماهيگيش بستگي به بچه داره

خسته از مستاجري ..خدايا خودت به مستاجرا كمك كن 

آقا من مخالف خشونتم ولی پسر خواهر منم همینجوری بود همکاری نمی‌کرد مدام میگفت پوشکم کنین خواهرم پوشکش کرد ولی سفت بستش که اذیت بشه خودش اومد گفت بازم کنین برم دستشویی اون همه راهی و امتحان کرد نتیجه نداد

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،
1427
بایدازچندسالگی ازپوشک گرفتش؟

بچه از یک سال و نیمگی توانایی نگه داشتن خودشو داره

حداکثر دو دو و نیم باید میگرفتی الانم عیبی نداره اگخ تونسی گولش بزن که پوشکش نکنی با هر وعده و وعیدی ولی اگه مجبور شدی پوشکش کن ولی دسشویی هم ببرش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
بچه از یک سال و نیمگی توانایی نگه داشتن خودشو داره حداکثر دو دو و نیم باید میگرفتی الانم عیبی نداره ...

نه که کلا پوشکش کنیا! فقط الان که لجش بریده بشه بعد از بیست دقیقه نیم ساعت بازش کن

اگه رو فرش جیش کرد اصلا دعواش نکن.

گاهی لازمه رو فرش جیش کنه تا متوجه شه😐😐😰😰😰

من وقتی بچه م رو از پوشک گرفتم، موقعی که تو دستشویی جیش میکرد یه شعر کوتاه درست کرده بودیم من و خواهرش با خنده میخوندیم🤣🤣 خوشحالیمو میدید بهش توضیح میدادم که این اسمش جیشه و قبلا تو پوشک انجام میدادی اما چون پوشک اذیت میشی دیگه میریم دستشویی

دوره حساسیه کمی سخته اما وقتی به این فک کنی که بچه ات یه مرحله جلوتر میفته و بزرگتر میشه شیرین میشه

1391