2726
عنوان

لاک زدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3302 بازدید | 161 پست
وای خدایا 9ماهه لاک نزدم دلم تنگ شده واسه لاک زدن رنگ مو رنگ ابرو😤

من حاضر بودم بچم بمونه.... اما هیچ کدوم ازین چیزایی که گفتیو نداشته باشم... به نی نیت فک کن😍😍😍

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لاکت خوشرنگه وبه دستت میاد 

ممنون🤗

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
😍لاک زدن یکی از بهترین حسای دنیاس 

واقعا😍😊 اما پاک کردنش بد و سخته☹🙁

من حاضر بودم بچم بمونه.... اما هیچ کدوم ازین چیزایی که گفتیو نداشته باشم... به نی نیت فک کن😍😍😍

اون که صد در صد عزیزم هیچی به اندازه سلامتیش مهم نیس ایشالا خدا بزودی یه نی نی ناز وسالم بزاره تو دلت 9ماه محروم بشی از لاک زدن😍

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
من بخاطر نماز نمیزنم هم وقتی میزنم احساس میکنم ی سنگینی رو ناخنامه🕯خیلی قشنگ و خوشرنگ عزیزم 

من مثل دیوونه ها هی میزنم، هی برا نماز پاک میکنم... اصلا بنظرم قشنگیش به همینه🤩

من مثل دیوونه ها هی میزنم، هی برا نماز پاک میکنم... اصلا بنظرم قشنگیش به همینه🤩

منم همینطوری بودم ولی الان هوصله ندارم بخدا 😂😂هی بزنم هی پاک کنم 

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
منم امروز رفتم یوگا  کرم شمعدونی زدم  رفتم حموم شستمش  الانم منتظر همسرم

ان شاالله انتظارت به سر برسه😚🙂

منم رفتم خرید کردم. اومدم دوش گرفتم و آرایش کردم و منتظرم شوهرم بیاد دنبالم بریم خونمون

کجایی مگه؟🤔

2706