2733
2734
عنوان

لاک زدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3302 بازدید | 161 پست
انگارناخون مصنوعیه

ناخون خودمه گلم😊☺

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بخاطر نماز نمیزنم هم وقتی میزنم احساس میکنم ی سنگینی رو ناخنامه🕯خیلی قشنگ و خوشرنگ عزیزم 

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
2731
چه خوشرنگه و چه ناخنای زیبایی❤

ممنونم از شما و همه ی دوستانی که لطف کردن😍😘🤩

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
یاخدا هنو هستی میخوای من بشینم بجات تو بکم بخواب😂😂😂

😂😂😂😂😂بیا جای جن نشستنم داره

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
از دست تو😐😤😂

والا دیگه 😂😂😂😂

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
لاک زدن ک ایرادی نداره من همیشه میردم تو بارداری 

من دکتر همون اول گفت نزنی بهتره منم به دلم نچسبید اصلا نزدم زایمان کنم بیام خونه اول میگم یکی برام لاک بزنه😂

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2738
ناخن بکاریم نمازنمیشه خوند؟

نه عزیزم... میگن جبیره درسته... اما نظر مرجعتون مهمه... 

امشب چه خبره😂😂😂😂😂

دلم گرفته...مگه من دل ندارم برای خودم خوشگلاسیون کنم؟!😁😄

2706