2726
عنوان

لاک زدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3302 بازدید | 161 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الله اکبراااااا مگه امروز چهارشنبه نیس ؟؟؟🤔🤔🤔

از دست تو😐😤😂

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728
عاشق عکستم 😉😉

اولین نفری عاشقش شدی عشقم

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
چه فایده  چند ساعت دیگه باید پاک کنی برای غسل

😂😅 نه بابا... چه منحرفین شما😒🤣

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
وای خدایا 9ماهه لاک نزدم دلم تنگ شده واسه لاک زدن رنگ مو رنگ ابرو😤

لاک زدن ک ایرادی نداره من همیشه میردم تو بارداری 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

منم حموم رفتم الانم میخوام نماز بخونم ،،،آرایش و لاک حوصلم نمیشه😕روحیمم خراااب

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
2706