1421
1411
عنوان

لاک زدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2539 بازدید | 161 پست
وای خدایا 9ماهه لاک نزدم دلم تنگ شده واسه لاک زدن رنگ مو رنگ ابرو😤

من حاضر بودم بچم بمونه.... اما هیچ کدوم ازین چیزایی که گفتیو نداشته باشم... به نی نیت فک کن😍😍😍

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

لاکت خوشرنگه وبه دستت میاد 

ممنون🤗

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
1390
😍لاک زدن یکی از بهترین حسای دنیاس 

واقعا😍😊 اما پاک کردنش بد و سخته☹🙁

من حاضر بودم بچم بمونه.... اما هیچ کدوم ازین چیزایی که گفتیو نداشته باشم... به نی نیت فک کن😍😍😍

اون که صد در صد عزیزم هیچی به اندازه سلامتیش مهم نیس ایشالا خدا بزودی یه نی نی ناز وسالم بزاره تو دلت 9ماه محروم بشی از لاک زدن😍

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍
من بخاطر نماز نمیزنم هم وقتی میزنم احساس میکنم ی سنگینی رو ناخنامه🕯خیلی قشنگ و خوشرنگ عزیزم 

من مثل دیوونه ها هی میزنم، هی برا نماز پاک میکنم... اصلا بنظرم قشنگیش به همینه🤩

1394
اون که صد در صد عزیزم هیچی به اندازه سلامتیش مهم نیس ایشالا خدا بزودی یه نی نی ناز وسالم بزاره تو دل ...

من گاهی میزنم و. پاک میکنم😆

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم نفسم...اومدی و شدی همه زندگیم. جونم بهت بسته اس. کی این چند هفته میگذره که بتونم بغلت کنم😍با جون و دلم عاشقتم ارمیای مامان 😘
واقعا😍😊 اما پاک کردنش بد و سخته☹🙁

😂😂😂😂اره من وقتی لاکمو پاک میکنم غمگین میشم یه جورایی 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
من مثل دیوونه ها هی میزنم، هی برا نماز پاک میکنم... اصلا بنظرم قشنگیش به همینه🤩

منم همینطوری بودم ولی الان هوصله ندارم بخدا 😂😂هی بزنم هی پاک کنم 

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
منم امروز رفتم یوگا  کرم شمعدونی زدم  رفتم حموم شستمش  الانم منتظر همسرم

ان شاالله انتظارت به سر برسه😚🙂

منم رفتم خرید کردم. اومدم دوش گرفتم و آرایش کردم و منتظرم شوهرم بیاد دنبالم بریم خونمون

کجایی مگه؟🤔

1403
الله اکبراااااا مگه امروز چهارشنبه نیس ؟؟؟🤔🤔🤔

میخاد ی روز جلو بندازه غافلگیر کنه امواتو

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
پس من واسه کی خوشگل کنم لعنتیاااا      

برای دل خودت🙃😊

منم لاک زدم🤣🤣🤣حموم بودم موهامو سشوار زدم ارایشم کردم شامم پختم 

امشب قراره بعد ۴ ماه منو شوشو کنار هم بخوابیم

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
1391