2733
2734
عنوان

تو فامیل شوهرم یه دختری هست خیلی خوشگله...

| مشاهده متن کامل بحث + 4934 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
از دستش نده اگه واقعا دوستت داره.مثل من احمق از دستش نده

خیلی اصرار کرد که اشنا شیم من قبول کردم الانم مث دوستیم ولی خیلی تعریف میکنه نمیدونم هدفش چی هس حالا هفته دیگم تولدشه موندم چه کنم😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اره بخدا...ازبس شوهرم ازم تعریف نمیکنه از رابطه هم سرد شدمه...بخدا زنا با گوششون عاشق میشن

به نظرم اگه دوست پسرتو انتخاب میکردی بیشتر از زندگیت لذت میبردی.خیلی حال میده یکی در حد پرستیدن بخوادت.مخصوصا میگی از خود بی خودم میشده طفلی.

راحت ولش کردی؟

خیلی اصرار کرد که اشنا شیم من قبول کردم الانم مث دوستیم ولی خیلی تعریف میکنه نمیدونم هدفش چی هس حالا ...

فقط کم کم بشناسش اگه ارزششو داشت با هم رابطه عاطفی داشته باشین.البته خود به خود یه زمانی میشه که حس میکنی دوسش داری و دیگه همه چی خود به خود پیش میره

برا دوس پسر خرج نکن 

بدبخت چند بار دیدمش خیلی خزج کرده حتی نمیذاره پیاده برم با اژانس میگیره دنبالم میفرسته یا خودش میاد نمیدونم والا

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
به نظرم اگه دوست پسرتو انتخاب میکردی بیشتر از زندگیت لذت میبردی.خیلی حال میده یکی در حد پرستیدن بخوا ...

دوسال بود نه ول کن بود نه مثل ادم میومد جلو...منم ولش کردم..ولی دوماه بعد از کات ازدواج کردم..بعددها زنگ زد گفتم ازدواج کردم اونم کلی گریه کرد البته منم اشکام ریخت و حالم گرفته شد..ولی خب تقصیر خودش بود هیچوقت جدی نبود باهام درمورد اینده.منو بلاتکلیف گذاشته بود...

باورت میشه دستمو میگرفت تحریک میشد؟اصلا از نگاهش علاقه میبارید..ولی شوهرم اصلا مثل اون نیس...منم حسی که با دوس پسرم تجربه کرده بودم هیچوقت برام تکرار نشد😢😢😢😢

2706