2726
عنوان

تو فامیل شوهرم یه دختری هست خیلی خوشگله...

| مشاهده متن کامل بحث + 4930 بازدید | 94 پست
مثل شوهر من...مادرشوهرمم با آب و تاب برام تعریف میکنه...😂😂😂

من خودشوهرم تعریف میکنه خنده داراشو منم هی میخندم تو دعوام میگم صدتا خواستگاری رفتی هیشکی تو دامت نیفتاد من بیچاره گولتو خوردم😂😂😂

خب شاید باشگاه میره زحمت میکشه.ولی در کل خوشگل تر از اونم هست.مهم اینه برای شوهرت خوشگل ترین باشی.هس ...

والله شوهرم تعریفی نمیکنه ازم...

دوست پسر دوران مجردیم..عاشق قیافم بود..اصلا میدید از خود بیخود میشد..وای چقدر خوشش میومد..

ولی شوهرم شلغمه..شایدم توقعش بالاس...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان لازم بود شغل پدرمو بگی؟

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
والله شوهرم تعریفی نمیکنه ازم... دوست پسر دوران مجردیم..عاشق قیافم بود..اصلا میدید از خود بیخود میش ...

منم با یکی دارم اشتا میشم خیلی تعریف میکنه نمیدونم هدفش چیه😂😂😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2728
والله شوهرم تعریفی نمیکنه ازم... دوست پسر دوران مجردیم..عاشق قیافم بود..اصلا میدید از خود بیخود میش ...

اخ چقدر دلم از این دوست پسرا میخواد.چی شد به همون نرسیدی؟عاشقش نبودی؟ عاشقت نبود؟

مرد اگه از زن تعریف نکنه که زن دق میکنه

اخ چقدر دلم از این دوست پسرا میخواد.چی شد به همون نرسیدی؟عاشقش نبودی؟ عاشقت نبود؟ مرد اگه از زن تعر ...

اخه میدونسم  اینده ای  ندارم باهاش...

شوهرم وضع مالیش از اون خیلی بهتره

اخ چقدر دلم از این دوست پسرا میخواد.چی شد به همون نرسیدی؟عاشقش نبودی؟ عاشقت نبود؟ مرد اگه از زن تعر ...

لامصب وقتی تعریف میکنن ادم چه اعتماد بنفسی پیدامیکنه

منم با یکی دارم اشتا میشم خیلی تعریف میکنه نمیدونم هدفش چیه😂😂😂

میخواد گوشاتو از لحاظ طولی بلانسبت تقویت کنه😂😂😂😂 ولی تو فقط بخند بزا خوش باشه😆

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
میخواد گوشاتو از لحاظ طولی بلانسبت تقویت کنه😂😂😂😂 ولی تو فقط بخند بزا خوش باشه😆

😂😂😂😂😂اره حس میکنم😂😂😂 نه من خیلی سرخوشم کلا فقط میخندم بش بدبخ اونم در تلاشه که مخ برنه 

2706