2726

عروسی دعوت بودیم..اونجا دیدمش...متاهله..

بعد قدش بلند حداقل 175میشد قدش ..حالا دقیق نمیدونم ولی خدایی بلند بود..اندامشم عالی ...شکم نداشت..سفید بود...با سن روی فرم..کلا ساعت شنی بود مدل بدنش...موهای پرپشت ومشکی که ارایشگاه درست کردهدبود و ارایششم ارایشگاه زده بود..خلاصه خیلی خوب بود...البته من سادشو ندیدم..چون فامیل دوره شوهرمه...

شوهرمم قبلا گفته بودا فلان دختره توی فامیلمون خوشگله و همه تعریفش میکنن...

مادرشوهرمم بعد عروسی یه بار بهم گفت دیدی فلانی چه خوشگل بود...

من گاها میگم نکنه شوهرم اونو میخاسته و عاشقش بوده...

پدرشم شغلش بنایی هست و یه خاهر داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا با افکار الکی زندگی زهر خودت میکنی؟؟؟ بخدا ۹۰ درصد بیماریها تاثیر فکر و استرس و غصه اس

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اندامش مثل اندام هیفا وهبی بود..همون خواننده عرب...

قیافش و موهاشم تا حد زیادی شبیه اون بود..میتونم بگم از هیفا هم خوشگلتر...وای خانما منکه اعتراف میکنم حسودیم شد با دیدنش..لامصب خیلی خوشگل بود

2706