1421
1363
عنوان

خداییش این مدلینگ عروس خووشگگلههه😍(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 129 پست
دختری قد بالای 172 با اندام خوب و اخلاق خوب من خودم 184 وزنم 85 کار و خونه و ماشین دارم

اخلاق چی داری ؟ وفاداری چی؟ ایمان چی 

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

لان زود میزنن تو صورتش...

خخخخخخخ

یهویی     بشه    همون    که    میخوام.   کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه
1390
دختری قد بالای 172 با اندام خوب و اخلاق خوب من خودم 184 وزنم 85 کار و خونه و ماشین دارم

چند سالته مگه ؟ خب مامانت برات یه دختر خوب پیدا کنه 😐ماشاالله شما پسرا که خیلی زرنگین تو این مسائل 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜❌ تیکر به دنیا اومدن داداشم❌💜 واسه سلامتی مامانم و داداشم یه آیت الکرسی بخونید ممنونتون میشم اجرتون با خدا 💟
1394
1387
اهل زندگی باشه در یک کلام

مرد اگه مرد باشه هیچ دختری ازدواج نمیکنه که بد بخت بشه خونه و ماشین و کار که درسته خیلی خیلی مهمه ولی مهمتر از اینا اخلاق و وفاداری مرد هست 

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن

همش فتوشاپه که

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه....مرسی😊پسرم زودترازموعداومدبغلمون....خداروشکر...به توکل نام اعظمت....یاالله.....ناف بچم گفتن ضایعه مادرزادداره بایدعمل شه....دعاکنیدبراش....دعاکنیدخودش بیوفته کاربه عمل نکشه...مرسی...😖
1339