1421
1411
عنوان

خداییش این مدلینگ عروس خووشگگلههه😍(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 129 پست
میشه عکس بزاری تا باور کنیم😂😂😄

نه والاعکس نمیدم میخوای باورم نکنی مختاری😂😂😂شوهرم نمیزاره بزارم قتلمومیاره😅

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
یکی لایکم کنه الان میام

کجا میری ؟

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

هرکی میگه عملی نیستم و این زشته یه عکس از خودش بده تا روی این مدلینگ کم شه😒

عزیم این دختر اگه صورتش رو بشوره دیگه از خوشگلی میوفته چرا کوتاه نمیای ببین چقد سایه زده پشت چشمش همه با ارایش زیبا میشن ن ضایع

هرگز از جلو به یک گاو☝از عقب به یک خر☝و از هر طرفی به یک احمق نزدیک نشوید 
1401
نه والاعکس نمیدم میخوای باورم نکنی مختاری😂😂😂شوهرم نمیزاره بزارم قتلمومیاره😅

مختار که هرشب میده😂😂

پس این همه کاربرا چرا عکس میزارن حتما شوهرشون نمیفهمن  

💬نیلی افشار دوسدارم....طرفدارشم.👣 ..لطفا احترام بزارید❤❤
خوب بگیر 😁😁😁😁

ای جوونم.اولین باره میبینم یکی برا مامانش تیکر بزنه😍

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.
1394
پیدا نمیکنم

وااا این همه دختر همشونم خوشکلن میتونم بگم دیگه دختر زشت وجود نداره مگه قحطه 😐😐😐😐😐

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜❌ تیکر اومدن داداشم سالم به خونه❌💜 واسه سلامتی داداشم که تو NICUهست😔 یه آیت الکرسی بخونید ممنونتون میشم اجرتون با خدا 💟
ای جوونم.اولین باره میبینم یکی برا مامانش تیکر بزنه😍

😍😍😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜❌ تیکر اومدن داداشم سالم به خونه❌💜 واسه سلامتی داداشم که تو NICUهست😔 یه آیت الکرسی بخونید ممنونتون میشم اجرتون با خدا 💟
کجا میری ؟

اومدم خخخخخ

یهویی     بشه    همون    که    میخوام.   کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه
وااا این همه دختر همشونم خوشکلن میتونم بگم دیگه دختر زشت وجود نداره مگه قحطه 😐😐😐😐😐

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

برای امضات عزیزم

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
1418

دختری قد بالای 172 با اندام خوب و اخلاق خوب

من خودم 184 وزنم 85

کار و خونه و ماشین دارم

پسر هستم۴ پسر هستم۴ پسر هستم۴ پسر هستم۴
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد ...

مررررسی عزیزم 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364