2726
عنوان

دیوونه شدم😳😁

141 بازدید | 12 پست

من چند وقتیه یه هی حس میکنم تو اینستا دستم خورده استوری گذاشتم یا کامنت یکی رو الکی لایک کردم یا اشتباهی پست گذاشتم😓😂جدیدا هم این بیماریم به واتساپ هم سرایت کرده هی میرم نگاه میکنم اشتباهی یه به یکی پی ام نداده باشم یا اشتباهی استوری نداشته باشم😓😓😁نمیدونم چیکار کنم هی هم بیماریم بدتر میشه حتی اینستا رو حذف کردم چند وقتی حس میکردم الکی پست پست گذاشتم 😓 همینو کم داشتم فقط😂

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اره منم همینطوریم

تازه نینی سایتم همینطوره چون بعضی وقتا هنگ میشه خود به خود استیکر میفرسته

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
2728

خوشی زده زیر دلت😃😂😂😂

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه