2726
دوستانی که تند برخورد کردن احتمالا خانه دارن وقتی زن می‌ره سرکار بعد میاد خونه خسته است خسته مثل مر ...

بخدا خیلی بهم برخورد مگه ما رباتیم اهههه

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خجالت نمیکشی!شوهرت خوبه والا.خونروجمع کردی منت میزاری!هی هم برا یه خونه مامانش قر میای!من بودم خ ...

خواهر شوخرمی الان؟ 

شما مو اگه کامل بخونی دلیلشو نوشتم اول‌ش همینطوری گفتم نمیام بعدش که گفت واسه خوردن میای ی توهین بود ...

من مادر شوهرم اين مدل حرفا رو به شوهرم منتقل ميكرد وگرنه مردا خيلي تو نخ اين چيزا نيستن

مثلا گفته بودن براي ناهار كه دعوت ميشيم چرا ساعت ١٢ مياد بايد از صبح بياد كمك كنه

خب اين چه دعوتيه فقط منت هست 

تازه ظرفا رو ميشستم سالاد و من درست ميكردم 

مرغ و سرخ ميكردم سفره پهن و جمع كردنش با من تنها بود 

2728
چرا شوهراتون اصرار دارن شمام باید برید خونه مادرش،اما شوهر من میگه،میخای بیا نمیخای نیا،اصلا مهم نیس ...

هیچکدوم 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ببین عزیزم الان شما هرکی هرچی بگه ناراحت میشی و حق به جانبی.ولی وقتی خودت گفتی میام دیگه بحث و جدل راه ننداز پدرو مادرا این وسط کاره ای نیستن وقتی گفتی میام مادرشوهرتم شام درست کرده بعد گفتی نمیام خب گناه داره هرچی هم بد باشه.شما این بحثی که راه انداختی میتونستی بری خونشون و برگردی بعد بگی ازم تشکر کن و فلان.حق باشماست حرف بدی بهت زده ولی دلیل نمیشه کار خوبی که میخواستی بکنی رو اینجوری خراب کنی بهتم که اومده گفته ببخشین میبخشیدی و میرفتی به حرمت بزرگتر بودن پدرو مادرش بعد از اومدن حال شوهرتو میگرفتی.فکر نکن فقط شوهر شماس که بی لیاقت یا بیشعور یا هرچی هست همه ی مردا کم و زیاد همینن بخدا

بستگی داره! نمیشه همینطوری گفت 

هر موقع دعوامون میشه سر خانوادش،اینو میگه،اما بقیه خانما میگن،دعوام کنیم شوهرامون میگن بااااااید بیای،به زور میبرن

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
تجربه ثابت کرده بهم ک نه باعث دوری شوهر از خونوادش بشم نه باعث نزدیکش!  یعنی دورش نکنم اما نزد ...

بله برای اکثر خانواده ها همین رفتار صحیحه . 

باید بدونیم ما عروس هستیم ، دختر خانواده نیستیم ، پس نقش عروس رو بازی کنیم نه دخترو.

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
هیچکدوم 

مال من بدتره،توهیینه یجوری.اما به دوستان که میگم،میگن خوشبحالت،کاش شوهر ما همچین حرفی بگه بما،اونوق پا نمیداریم توخونشون ،اما من ناراحت میشم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
خواهر شوخرمی الان؟ 

اگه خودت درست باشی کسی خواهرشوهر برات درنمیاره.توکلا اینجاهم پاچه ماهارو گرفتی.عزیزم من هم معاون مدرسم هم ۸ماهو ۲۰روزمه اینجور برخوردنمیکنم باشوهرم.هفته ای دوبار هم به مادرشوهرم سرمیزنم.بخاطر ارامش خودم شعوری ک دارم ک شما هنوز نرسیدی.بیچاره شوهرت زن نادونی داره

من مادر شوهرم اين مدل حرفا رو به شوهرم منتقل ميكرد وگرنه مردا خيلي تو نخ اين چيزا نيستن مثلا گفته ب ...

منم وقتی میرم ظرفم میشورم بعد میگه واسه خوردن میری خیلی حرف زشتیه میگه بیشعوری که یه زنگ نمیزنی حالیش میکنم بخدا. 

هر موقع دعوامون میشه سر خانوادش،اینو میگه،اما بقیه خانما میگن،دعوام کنیم شوهرامون میگن بااااااید بیا ...

آهان توی دعوا اینو میگه . 

خوب خوب نیست ، چون اونا در جریان اختلاف شما قرار میگیرن . 

اگه خودت درست باشی کسی خواهرشوهر برات درنمیاره.توکلا اینجاهم پاچه ماهارو گرفتی.عزیزم من هم معاون مدر ...

درست حرف بزن پاچه میگی ی یعنی چه درست صحبت کن بعضیاتون الکی به آدم می‌پرید مگه با شوهرم زندگی کردید که میگید خیلیم خوبه تو بدی والا اگه منطقی برخورد کنید می‌فهمید که بد دهنی کرده. 

2706