2733
2734
اون بنده خدا هم تدارک دیده بود حتی شده یه کتلت ساده مگه ادم واس شکمش جایی میره

خب شوهرم بهم گفت یه زنگ نمیزنی میای فقط بخوری منم نمیرم که نرم بخورم دیگه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
چقد بچگانه رفتار کردی  خب اون مرده عرور داره اون موقع هم ی حس غرور کرده نیومده بوست کنه شما نب ...

حس غرور واسه بوسیدن زنی که همش شبها روزا تنهاس و هر دو سرکار و اون زن داره مثل چی زحمت میکشه و میتونست همین محبتو از یه مشت مرد هیر حرومزاده بخواد اما ازشوهرش خواست اینور قضیه رو هم ببینید. حفظ غرور خیلی مسخرست این مرد بچست بچه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولش خودمو لوس کردم چند بار بگم بخدا خسته شدم از بس گفتم بعد بهم اون حرفو زد شما جای من بودید می‌ ...

من وقتی دلم.بوس بخواد   میرم بوسش میکنم اونم متقابلا انجام میده  بارها هم شده باهم دعوا شدید کردیم ولی هم خونه پدرم رفتیم هم خونه پدر مادرش هم مسافرت هم   مهمونی وقتی نتونم زندگیمو  مشکلاتشو اداره کنم     ترجیح میدادم ازدواج نکنم  به نظرم شما یه گلگاو زبون دم کن بخور حالا یا نزدیک پریودته یا هورمونات  ریخته بهم  فکرای وسواسی نکن  زندگیتو الکی جهنم نکن 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
منت نباید بزاری  واسه زندگی خودت  زور نیس  دوست عزیز میتونی نه بیرون کار کنی نه تو خو ...

منت نیست اون بوس رو ول کن ازم متوقعه زیاد میگه باید به مامانم بزنگی بیشعوری که نمیزنگی میای خونه مامانم فقط میخوری اما من واسه خوردن نمیرفتم واسه محبت و احترام داشتم میرفتم حالا شما هر طور دوست دارید فکر کنید. 

2731
  من وقتی دلم.بوس بخواد   میرم بوسش میکنم اونم متقابلا انجام میده  بارها هم شده ...

هبچیمم نیست نه حرف بدی زدم نه کار بدی کردم آدم از شوهرش توقع محبت نداشته باشه از کی بخواد سه روز بود سرکار بود پ‌ت سر هم خواب‌اشم رفته بود تو وقتش به‌ گفتم

منت نیست اون بوس رو ول کن ازم متوقعه زیاد میگه باید به مامانم بزنگی بیشعوری که نمیزنگی میای خونه مام ...

ناموسا  هورمونات ریخته بهم 

شما میرفتی شام نمیخوردی  اگر میگفت چرا نمیخوری بگو  واسه شکم نیومدم که اومدم  ببینمتون 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
بقران چشونه انگار باهام خصومت شخصی دارن من کار بدی نکردم آخه من اولش خودمو لوس کردم بعد شوهرم رید به ...

نه ، نمیکردم 

ولی حس میکنم قبلا اشتباهاتی داشتی که به خودش اجازه داده اینجوری بگه . نه در مورد شوهرت ، در مورد خودت ، اون کاربری که میگه جور دیگه میگفتی داره درست میگه ، اما اینکه توقع داره به خانوادش زنگ بزنی و میگه وظیفه عروسه ، نشون میده خیلی چیزها سرجاش نیست ، چرا باید به خودش اجازه بده بگه اگر شعور داشتی بهشون زنگ میزدی ؟ کجا خودتو دست کم گرفتی ؟ چرا باید به خودش اجازه بده به شما بگه میای برای خوردن ؟ کجا حرمت خودت رو شکستی ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

دوستانی که تند برخورد کردن احتمالا خانه دارن

وقتی زن می‌ره سرکار بعد میاد خونه خسته است خسته مثل مرد خسته است 

به خدا ما تراکتور نیستیم ما زن ها هم از سرکار میایم خسته ایم

حالا مرد بیاد بخوابه خانم کار کنه بهش می گید وظیفته

خیلی عجیبید خیلی

2738

حالا نفهمیدی مادرشوهرتینا شام چی داشتن؟من امشب شام نزاشتم به جای شما ما برمی حیف غذاشون می مونه رو دستشون

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

وووووااااااا

تااااماااااام😐

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

چرا شوهراتون اصرار دارن شمام باید برید خونه مادرش،اما شوهر من میگه،میخای بیا نمیخای نیا،اصلا مهم نیست😔😔کدومش بهتره؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

تجربه ثابت کرده بهم ک نه باعث دوری شوهر از خونوادش بشم نه باعث نزدیکش! 

یعنی دورش نکنم اما نزدیک شدنشو ب خودش بسپردم... یعنی اگر یه سالم ب مامان باباش زنگ نزد هیچی نمیگم... قبلا خیلی مراقب بودم خونوادش لیاقت ندارن بعد باید بیام سر این بیچاره خالی کنم... هر وقت گفت بریم میرم صدسال هم نره نمیگم برو... 

2706