2726
چه پاداشی مگه پول خواستم؟ مگه لباس خواستم رستوران خواستم؟  نه کار خونه وظیفم نیست هیچ وقتم خون ...

نه عزیزم 

کاملا رفتار زنانه و به جایی داشتی ، وظیفت هم نبوده 

اینجا یه عده خواهر شوهر کل سایت هستن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
اخی همین پیامات پر حرص و نفرت  همیشه لحنت همینه گلم من اصلا شمارو میشناسم که باهات مشکل داشته ...

آخه کجاش لحنم تنده چه برخورد بدی با کاربرا داشتم تو اینطوری فکر کن دیگه هم واسم کامنت نذار ایشالا شوهر خودت باهات بد زبونی کنه بعد تو هی خودتو دلیلش کنی. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب چقدر من بدبختم که هم باید کار خونه کنم هم پول دربیارم و اوقات غراغتمم برم خونه مادر شوهر همین بع ...

نه عزیزم پولی که در میاری در صورت تمایل به شوهرت میدی وگرنه در امد زن مال خودشه و اینکه اکثر مردا زبونی تشکر نمیکنن

نه عزیزم  کاملا رفتار زنانه و به جایی داشتی ، وظیفت هم نبوده  اینجا یه عده خواهر شوهر کل ...

بقران چشونه انگار باهام خصومت شخصی دارن من کار بدی نکردم آخه من اولش خودمو لوس کردم بعد شوهرم رید به کل هیکل من با این که من خونه باباش چیزی نمی‌خورم شما جا من بودید بازم ذلیل می‌کردید خودتونو؟ 

2728
آخه کجاش لحنم تنده چه برخورد بدی با کاربرا داشتم تو اینطوری فکر کن دیگه هم واسم کامنت نذار ایشالا شو ...

گلم من مث شما نیسم که همسرم بدزبونی کنه

سر این چیزام بحث نمیندازم برم رو مخش

نفرین اول پای خودتو میگیره مطمئن باش😋

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
چقد بچگانه رفتار کردی  خب اون مرده عرور داره اون موقع هم ی حس غرور کرده نیومده بوست کنه شما نب ...

عزیزم انسانها غرور دارن ، نه فقط مردها . 

کسی که انقدر غرور داره که حاضر نیست همسرش رو ببوسه لطف کنه ازدواج نکنه . چون ازدواج مفهومش فرق داره با غرور در این حد .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
نه عزیزم پولی که در میاری در صورت تمایل به شوهرت میدی وگرنه در امد زن مال خودشه و اینکه اکثر مردا زب ...

خب من یه بوس خواستم سر این نرفتم که سر حرف زشتش درک نمیکنن

با ذکر دلیل بگین نه همینطوری الکی حتما حرف شوهرم بهم خیلی خوب بوده که واسه خوردن میرم. 

ببین  دلیلم اینه که  باید  بدونی آقایون خیلی علاقه ای به گیر دادن طرف  مقابلشون ندارن 

بعد وقتی  کاری که شما امر میکنی و انجام نداده (بوس) شما میای از چیزی استفاده میکنی که خوشایند نیس(تنها برو خونه مادرت من نمیام )

بچه  بازی و گرو کشی کردن کار خوبی نیس این میشه عادت  و تو هر خوشی ناخوشی ایجاد میشه 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
گلم من مث شما نیسم که همسرم بدزبونی کنه سر این چیزام بحث نمیندازم برم رو مخش نفرین اول پای خودتو م ...

نه پای تو رو هم میگیره چون الکی اومدی جلو این همه کاربر میگی این خانم همیشه خودش مقصره و فلانه برو تو رو خدا از تاپیکم بیرون مشخصه چقدر عقده ای

ببین  دلیلم اینه که  باید  بدونی آقایون خیلی علاقه ای به گیر دادن طرف  مقا ...

من اولش خودمو لوس کردم چند بار بگم بخدا خسته شدم از بس گفتم بعد بهم اون حرفو زد شما جای من بودید می‌رفتید؟ 

نه پای تو رو هم میگیره چون الکی اومدی جلو این همه کاربر میگی این خانم همیشه خودش مقصره و فلانه برو ت ...

شما درست میگی اصلاااااا😂😂بای😘

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
عجب چقدر من بدبختم که هم باید کار خونه کنم هم پول دربیارم و اوقات غراغتمم برم خونه مادر شوهر همین بع ...

عزیزم عصبانی نشو 

یکم آب بخور چند تا نفس عمیق بکش 

رفتارت رو عوض کن ، یکم ارزش بیشتری برای خودت قائل بشو و با رفتارت مجبورشون کن احترامت رو حفظ کنن . 

در همین مورد هم بعدا براش توضیح بده حرفش تو رو رنجونده . 

عزیزم مشکل داریا،بهت بر نخوره بلد نیستی ناز کنی،بجاش یکدنده بازی در میاری باید میرفتی بغلش میگفتی ...

اونم 5 سالشه که یه بوس و بغل رو سهمیه بندی کرده؟ نباید بگه بوست کردم اون موقع باید بازم بوسم کنه پس محبتو از این به بعد از مرد همسایه میخوام. 

منت نباید بزاری  واسه زندگی خودت  زور نیس  دوست عزیز میتونی نه بیرون کار کنی نه تو خونه 

میتونستی حتی ازدواجم نکنی 

خودت انتخاب کردی ازدواج کنی  و مسئولیت خانه داری و  گردن بگیری و شاغل باشی    

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2706