2726
بله منم بودم نمیرفتم ولی چرا تو اوج خوشی به اینجا میرسونید؟؟؟ حرف من اینه

همچین تو اوجم نبودیم والا تو که نمیدونی 24 ساعت هی شیفته تازگی هم بیشتر وایساده الان چند روزه یکم بهم محبت کرده بود مقصر اصلی ایشونه که نیومد با یکم محبت دل منو خوش کنه بریم. تازه اون حرفم زد پس اون حرف تو دلش بوده در دلش باز شده گفته. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
اگه ناراحت نمیشی خودتم مقصر بودی 

من ناراحت نمیشم کسی بهم بگه مقصر ولی تو این موضوع خوب کردم نرفتم تا یاد بگیره طرز حرف زدنو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خانم هربار میاد همین دعواهاو میگه مقصر ۷۰ درصدم خودش چون خیلیییی گیر میده

وقتی انتقادم میکنی نزدیکه از پشت گوشی بکوبه تو دهن ادم

عزیزم اگه اومدی تایید کنییم تو خوبی باشه هستی

ولی این راهش نیس خیلی تندی و بدرفتار

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
2728
اول اینکه خونه رو تمیز کردین خب دستتون درد نکنه ولی نباید بگین تشکر کن..خب بهرحال سر یه چیز خیلی بی ...

گوه خوردم نخوردم واسه من فایده نداره به جهنم که تدارک دیده والا همش چیزای بیخود جلوم میذارن نمیشه دلمو بشکونه بگه واسه خورد میرم اونجا بعد بگه اشتباه کردم گفتم ببخشید.

این خانم هربار میاد همین دعواهاو میگه مقصر ۷۰ درصدم خودش چون خیلیییی گیر میده وقتی انتقادم میکنی نز ...

وا چرا چرت میگی چه گیری دادم چه تندی داشتم مشخصه تو با خود من مشکل داری که اینو میگی وگرنه همه میدونن شوهرم حرف بدی بهم زده همش ازم انتظار بیجا داره برو بابا اگه عقده داری نیا سر من خالی کن. 

چه پاداشی مگه پول خواستم؟ مگه لباس خواستم رستوران خواستم؟  نه کار خونه وظیفم نیست هیچ وقتم خون ...

پس کار خونه وظیفه کیه؟؟؟ البته مرد هم باید کمک کنه وگرنه در کل زن خونه هست که به خونه میرسه تا شوهرش که از سر کار اومد احساس آرامش کنه روزایی هم که شوهر سر کار نمیره تو کار خونه کمک میکنه

خیلی رومانتیک و ایده ال فکر میکنی استارتر در حالی که اکثر مردا اصلا به این چیزا فکر نمیکنن معلوم نیس ...

بابا مگه من چی خواستم والا اولش خودمو لوس کردم فقط اما حرف بد رو اون به من زد. 

پس کار خونه وظیفه کیه؟؟؟ البته مرد هم باید کمک کنه وگرنه در کل زن خونه هست که به خونه میرسه تا شوهرش ...

عجب چقدر من بدبختم که هم باید کار خونه کنم هم پول دربیارم و اوقات غراغتمم برم خونه مادر شوهر همین بعدم بگن واسه شکمت اومدی همشم ازم طلبکار لعنت به این زندگی. 

وا چرا چرت میگی چه گیری دادم چه تندی داشتم مشخصه تو با خود من مشکل داری که اینو میگی وگرنه همه میدون ...

اخی همین پیامات پر حرص و نفرت 

همیشه لحنت همینه گلم

من اصلا شمارو میشناسم که باهات مشکل داشته باشم؟

شما پشت گوشی ادمو میخوری وای به حال همسرت و خانوادش 

پیام بچه هارو ببین از صفحه ی اول همه گفتن شمایی که شورشو درمیاری

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
والا بیشتر خودت مقصر بودی 

با ذکر دلیل بگین نه همینطوری الکی حتما حرف شوهرم بهم خیلی خوب بوده که واسه خوردن میرم. 

عزیزم مشکل داریا،بهت بر نخوره

بلد نیستی ناز کنی،بجاش یکدنده بازی در میاری

باید میرفتی بغلش میگفتی عشقم خیلی خستم ببین خونه مثل دسته گل شده،حالا بوسو بده بیاد،

میگی تشکر کن خونه رو تمیز کردم؟بوسم کن تمیز کردم؟تشکر نمیکنی نمیام خونه بابات؟۵ سالته که اینجوری رفتار میکنی استارتر؟

این چه وضع و طرز برخورده؟اصلا درست نیست اینجوری برخورد میکنی و با شوهرت حرف میزنی،سرد میشید با این برخوردا نسبت به هم،

2706