2726

تقصیر خودتونه عزیزم. حالا چه اصراری داشتین که همسرتون ببوستتون؟ خودش باید متوجه شه که باید به شما محبت کنه نه اینکه شما خودتون به زبون بیارین. یکم شما لجبازین. به هر حال اینجا شما مقصرین. حرف رو نمیکشوندین به اینجاها

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
مگه باید زود زود برین خونشون خواهر من دوساله ازدواج کرده ده بار  هم نرفته خونه ی پدر شوهر

بله علاوه بر زود زود رفتن هی هم باید زنگ بزنم حال مامانسو بپرسم بهش که میگم خب چرا تو به مامان بابا من نمی نگی میگه وظیفه عروسه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تقصیر خودتونه عزیزم. حالا چه اصراری داشتین که همسرتون ببوستتون؟ خودش باید متوجه شه که باید به شما مح ...

چرا همه تقصیرها و نی نذارین گردن من؟ من مقصر نیستم چون اومدم بهش خوبی کنم گفتم بریم خونه بابات بعد جدی نگفتم که نمیام خودمو لوس کردم اما اون بهم گفت من واسه خوردن میرم خونه باباش حرفی که به هر کس بزنی ناراحت میشه. 

والا بیشتر خودت مقصر بودی 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

اول اینکه خونه رو تمیز کردین خب دستتون درد نکنه ولی نباید بگین تشکر کن..خب بهرحال سر یه چیز خیلی بی ارزش بحثتون شد این ب کنار .ولی وقتی خودتون پیشنهاد رفتن دادین و طرف شام درس کرده و دل شوهرتون رو شاد کردین ک برین به نظر من اصلا بحثتون ربطی ب رفتن و نرفتن نداشت..شما باید میرفتین .ی لحظه خودتون رو بذارین جای شوهرتون..بوس نکردن و...درسته ناراحتون کردخ اما خداییش شما اماده شین برین خونه بابلتون بعد سر ی بحث اینجوری بهم بخوره عصبی نمیشین؟؟شوهرتون با خودش فک میکنه ک شما دتبال بهانه برای نرفتن بودین..بعدشم اومد معذرت خواست باید کش نمیدادین قضیه رو..زندگی دو روزه والا ب خودتون سخت نگیرین..

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
واقعا بخاطر کار خونه که انجام میدی باید پاداش بگیری؟ وای منه بدبخت از صبح تا شب خونا داری بچه داری.. ...

چه پاداشی مگه پول خواستم؟ مگه لباس خواستم رستوران خواستم؟ 

نه کار خونه وظیفم نیست هیچ وقتم خونه نیست همش سرکاره تا عصرم خواب بود یعنی یه بوس خیلی زیاده؟ 

دوتا تون مقصرید ولی تو بیشتر اولا وظیفه هر زنه خونش تمیز کنه بعدشم شوهرت بد حرفی زده

ولی باز مشکل از خودته اکن که عذرخواهی کرد چرا نبخشیدی میتونستی بری ولی تو خلوتتون کمی سنگین باشی باهاش خیلی بهتر از جنگ بود

از من به تو نصیحت بخاطر آرامش خودت سعی کن خوبیه بی انتظار داشته باشی.تو زنگ بزن تو خوب باش اصلا برات مهم نباشه اونا زنگ میزنن یا نه!من چند وقته دارم رو خودم کار میکنم بخدا خیلی خوبه

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم
دوتا تون مقصرید ولی تو بیشتر اولا وظیفه هر زنه خونش تمیز کنه بعدشم شوهرت بد حرفی زده ولی باز مشکل ا ...

من پامو جایی نمی‌ذارم که چیزی که میخوام بخورم سرش منت باشه 

بعدم وظیفم نیست چرا این حرفا رو میزنید؟ من هم کار بیرون میکنم پول در میارم هم کار خونه منم آدمم میتونست یه بوس بکنه و بریم خونه باباش آدم بی سیاست اونه 

2706