1421
1411
خواهر شوخرمی الان؟ 

اگه خودت درست باشی کسی خواهرشوهر برات درنمیاره.توکلا اینجاهم پاچه ماهارو گرفتی.عزیزم من هم معاون مدرسم هم ۸ماهو ۲۰روزمه اینجور برخوردنمیکنم باشوهرم.هفته ای دوبار هم به مادرشوهرم سرمیزنم.بخاطر ارامش خودم شعوری ک دارم ک شما هنوز نرسیدی.بیچاره شوهرت زن نادونی داره

من مادر شوهرم اين مدل حرفا رو به شوهرم منتقل ميكرد وگرنه مردا خيلي تو نخ اين چيزا نيستن مثلا گفته ب ...

منم وقتی میرم ظرفم میشورم بعد میگه واسه خوردن میری خیلی حرف زشتیه میگه بیشعوری که یه زنگ نمیزنی حالیش میکنم بخدا. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

هر موقع دعوامون میشه سر خانوادش،اینو میگه،اما بقیه خانما میگن،دعوام کنیم شوهرامون میگن بااااااید بیا ...

آهان توی دعوا اینو میگه . 

خوب خوب نیست ، چون اونا در جریان اختلاف شما قرار میگیرن . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
اگه خودت درست باشی کسی خواهرشوهر برات درنمیاره.توکلا اینجاهم پاچه ماهارو گرفتی.عزیزم من هم معاون مدر ...

درست حرف بزن پاچه میگی ی یعنی چه درست صحبت کن بعضیاتون الکی به آدم می‌پرید مگه با شوهرم زندگی کردید که میگید خیلیم خوبه تو بدی والا اگه منطقی برخورد کنید می‌فهمید که بد دهنی کرده. 

1401
مال من بدتره،توهیینه یجوری.اما به دوستان که میگم،میگن خوشبحالت،کاش شوهر ما همچین حرفی بگه بما،اونوق ...

بله از دید منم توهینه 

انگار میگه برای خودم و خانوادم مهم نیستی 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
ببین عزیزم الان شما هرکی هرچی بگه ناراحت میشی و حق به جانبی.ولی وقتی خودت گفتی میام دیگه بحث و جدل ر ...

من همیشه هر بحثی هم که شده بینمون کوتاه اومدم و رفتم اما این یه حرف دیگه خیلی بد بود خیلیییییی

بله برای اکثر خانواده ها همین رفتار صحیحه .  باید بدونیم ما عروس هستیم ، دختر خانواده نیستیم ، ...

شوهر من بهم میگه عروس وظیفه بزنگه احوالپرسی  کنه داماد ها نمی نگن همه انتظار یه طرفست

1376
هر موقع دعوامون میشه سر خانوادش،اینو میگه،اما بقیه خانما میگن،دعوام کنیم شوهرامون میگن بااااااید بیا ...

وقتی اینطوری میگه تنها میره یا فقط میگه؟ 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
نه ، نمیکردم  ولی حس میکنم قبلا اشتباهاتی داشتی که به خودش اجازه داده اینجوری بگه . نه در م ...

عزیز اگه شوهر بی احترامی کرد چکار کنیم؟مثلن من امروز زنگ زدم به شوهرم یه موصوعیو پرسیدم بعدش گفتم باور کنم ینی؟خندید و مسخره کرد منو گفت مهم نیس باور کنی یا ن خیییلی ناراحت شدم..شما بودی چکار میکردی؟

اگه خودت درست باشی کسی خواهرشوهر برات درنمیاره.توکلا اینجاهم پاچه ماهارو گرفتی.عزیزم من هم معاون مدر ...

شعورت رو به اوج برسون برو کارای خونه مادر شوهرت هم بکن با ته مونده جونت . 

خوب شد اینجا معنای دانایی و شعور هم یاد گرفتیم 

عزیزم هر کسی یه جوریه ، ما پادری نیستیم کسی بتونه پا بذاره رومون .  

1418
گناه داشت  باید اخرش میرفتی معذرت خواست که فکر میکردم من عصبی بشم قاطی پاتی میشه همه چی از من ...

نه عزیزم من همیشه کوتاه اومدم و رفتم  فایده نداره خیلی بد زبونه 

چرا همه تقصیرها و نی نذارین گردن من؟ من مقصر نیستم چون اومدم بهش خوبی کنم گفتم بریم خونه بابات بعد ج ...

حق داری چقدر تو دلش مونده بود...اگه زبون تندی داره واسه خودت دردسر نخر سربسرش نذار

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی
درست حرف بزن پاچه میگی ی یعنی چه درست صحبت کن بعضیاتون الکی به آدم می‌پرید مگه با شوهرم زندگی کردید ...

یعنی چی ک به من میگی خواهر شوخرتم!!؟؟دختر بی منطقی هستی واقعا.بخدااخلاق شوهرت خوبه این بچه بازیارو در نیار.همینک ببینه هوامادرشو داری یه دلخوشیه.والا من تومدرسه ک میرم همکارام بااینک معلمن کتکو بددهنیای نوموسی از شوهراشون میشنون بعدشما سر یه شکمو بیشعور چ کاری کردی!خیلی زشته ک زنگ زده به مادرش بعد ۹روز کنسل کرده 

1391