2726

دلم میخواد فقط بخوابم خیلی پشیمونم دارم داغون میشم حس میکنم زندگیمو از دست دادم شوهرمو .تورو خدا کسی بوده شرایطش مثل من باشه خوب شده باشه

منم تقریبا مث تو بودم تحمل کن خوب میشی

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله منم مثه شما بودم واي باز ياد دوران بد بعد زايمانم افتادم

لعنت ب افسردگي😭😭😭😭😭

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

اره منم همینطور بودم اوایلش خیلیییی سخته آدم احساس میکنه زندگیش نابود شده ولی به مرور زمان حسهای خوب میان سراغت و دیگه اصلا پشیمون نیستی

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

اسي برو حتما دكتر خودتو درمان كن افسردگي بعد از زايمان اگه درمان نشه عواقب بدي داره بعدها

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نگو اينجوري  خيلي بده افسردگي بعد زايمان😭😭😭

من داشتم  هفت سال تازه دو ماه قرصهام قطع شده به هر حال باید به خود بیاد دیگه مادر شده گذیه رو بذاره کنار یه نی نی به امید این مامان به دنیا اومده

منم افسردگی داشتم سر زایمان اولم اما با دیدن پسرم خودم کم کم جمع جور کردم مخصوصا اینکه از روز ۱۱ دست تنها شدم پسرم کولیک داشت اما یاد گرفتم باهاش بخوابم باهاش بیدارشم کارای خونه نکنم غذا هم اگه شد میپختم وقتی بیدار بود میزاشتم تو اغوش تو خونه راه میبردمش تا گریه نکنه 

کم کم که روال بچه داری دستت بیاد حالت بهتر میشه مخصوصا اگه بتونی از مادری خواهری دوستی کمک بگیری

2706