ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرم از اینستا بدش میاد منم دوس ندارم ولی امروز از سر کنجکاوی از طریق گوکل وارد اینستا شدم خالا سما ...

دیلیت اکانت کن از طریق سایت اینستا

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
2731
چراااااااا حالا من همه چی دارم شوهرم اجازه نداره داشته باشه  میتونه از گوشی من استفاده کنه

نه من دارم نه شوهرم اجازه نداریم هیچکدوم آدم متاهل نباید از این برنامه ها داشته باشه البته این نظر منه ها 😂

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
عروس خاله من رو کل بدنش لکه قرمز میوفته ن خارش داره و جیزدیگ پماد های مختلف میزنه ولی میره و میاد هر ...

ببینید وقتایی که فلفل رب گوجه خود گوجه بادنجان میخورن بد تر میشن یا نه؟؟؟؟؟؟؟

پسوریازیس مشکل پوستی نیست! یه مشکل خونی هست سودای خون عاملش هست(به راحتی درمان میشه)سوالی در رابطه با پسوریازیس داشتید بپرسید :)
نه من دارم نه شوهرم اجازه نداریم هیچکدوم آدم متاهل نباید از این برنامه ها داشته باشه البته این نظر م ...

اره بخدا 

منم ک دارم هیچ مخاطبی توش ندارم ها

شمارمو کسی نداره

بخاطر پیاما پاک نمیکنم

کلا این برنامه ها وسوسه انگیزه

یهو یکی پیام میده و.....

افرین ک چقد عاقل و بالغ هستین

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
چطوری کجا برم

این آموزشو ببین :) : https://www.aparat.com/v/Ir8ky/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA_%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85

پسوریازیس مشکل پوستی نیست! یه مشکل خونی هست سودای خون عاملش هست(به راحتی درمان میشه)سوالی در رابطه با پسوریازیس داشتید بپرسید :)
ببینید وقتایی که فلفل رب گوجه خود گوجه بادنجان میخورن بد تر میشن یا نه؟؟؟؟؟؟؟

چجوری میشه درمانش کرد عزیزم؟؟

مامانم داره متاسفانه

هر چند وقت دستا و پاهاش درگیر میشه😢😢😢

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
چجوری میشه درمانش کرد عزیزم؟؟ مامانم داره متاسفانه هر چند وقت دستا و پاهاش درگیر میشه😢😢😢

درخواست دوستیمو قبول کن

2706