2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بشین دو دستی بزن به سرت😐😑😐

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

همسرم از اینستا بدش میاد منم دوس ندارم ولی امروز از سر کنجکاوی از طریق گوکل وارد اینستا شدم خالا سمارم ب جای اسم کاربریم افتاده چیکار کنم😢😢😢😢😢😢

زندگیمممم دخترم و همسرم  
2714
چ‌غلطی کردی هننننننن؟😒

🤣🤣

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
همسرم از اینستا بدش میاد منم دوس ندارم ولی امروز از سر کنجکاوی از طریق گوکل وارد اینستا شدم خالا سما ...

خخخخخخخخخخ خیلی غلط بزرگی بود من تجربه ندارم نمیتونم کمکت کنم چون خودم اجازه ندارم نه تل نه اینستا نه واتساپ نه ایمو و نه هیییییییییچ برنامه ی مجازی دیگه داشته باشم

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
خخخخخخخخخخ خیلی غلط بزرگی بود من تجربه ندارم نمیتونم کمکت کنم چون خودم اجازه ندارم نه تل نه اینستا ن ...

چراااااااا

حالا من همه چی دارم

شوهرم اجازه نداره داشته باشه 

میتونه از گوشی من استفاده کنه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2706