2733
2734
چرا اینجوریه من شوهرم الان هروز میاد خونه میگه اینجا راننده لودر کم داره اونجا بیل توی راه های دور م ...

همون اخه جاهای خیلی  دوره 😥

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
اوایل من فکرمیکردم زیاده روی خوبه طول کشیدتابفهمم تاجوونیم بایدپس اندازکنیم

وقتی پس انداز کنی فردا تو پیری محتاج نمیشی اتفاقا با پس انداز ادم دلش همبشه اروم ن اینک بگ اگ الان اتفاقی بیافته پول نون هم ندارم مثلا ادم میتونه جمع کنه خونه بخره اجاره بده با همون اجاره خوش بگذرونه

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی داره خورد و خوراکتون چقدر باشه من الان ماهی ۳ الی ۴ کیلو گوشت درماه مصرف میکنیم ۲ نفرم هستیم ...

یه روز در میون ماهی میخورین

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
چرا اینجوریه من شوهرم الان هروز میاد خونه میگه اینجا راننده لودر کم داره اونجا بیل توی راه های دور م ...

حقوقشم ب موقع نمیدن زود زود دو ماه میدن اونم حقوق یه ماه و 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
منم همينطور  تازه من اين ١مليونت كه برميدارم ٤٠٠قست ميشه  چون ميبينم كسيو نداريم كه بخوا ...

دقیقا این دوره زمونه کی کمک کسی میکنه بدهکارم بشی کسی ۱۰۰بهت نمیده همه گرفتارن ما ۲میلیون فقط قسط داری سال اول زندگی وام ازدواج وقرعه کشی کرایه

2738
۱ساله؟پس خووووب پس اندازکن

اره عزیزم ا ساله تازه شد یکسال تو اقدامم واسه بارداری ۳۰سالمه گفتم اقدام کنم ک دیر نشه از یک طرف تدریس خصوصی میکنم دیگه توکل ب خدا

نه خوب ایشون خرج بچه دوساله و خودشون رو در نظر گرفتن

متاسفانه،انقد وضع اقتصادی اکثریت افراد جامعه بد هست که اگه بالایه ۳ تومن در ماه درآمد داشته باشن بازم راضی هستن.درسته بچه ها خرجشون بالاست ولی چاره ای نیست پدرو مادرا سعی میکنن کمتر خرج کنن بیشتر پس انداز کنن

دقیقا این دوره زمونه کی کمک کسی میکنه بدهکارم بشی کسی ۱۰۰بهت نمیده همه گرفتارن ما ۲میلیون فقط قسط دا ...

من با همين كارا تونستم خونه بخرم 

اصفهان هستيم

ولي مامانم بابام ماهي ٨بيشتر درامد داره همون نتونستن خونه بخرند

👨‍❤️‍👨
2706