2726

انقد کمبود دارم ک فک کنم 4 5 ماه اول همش خرج بشه ولی 3و 4 میتونم پس انداز کنم چون قسط اجاره اینجور چیزا نداریم 

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انقد کمبود دارم ک فک کنم 4 5 ماه اول همش خرج بشه ولی 3و 4 میتونم پس انداز کنم چون قسط اجاره اینجور چ ...

اره من قسط وگذاشتم کنار ۶مونده 

میخوام سعی کنم ۳/۵پس اندازکنم

عزیزم ۶تومن کمم هست واسه خرج پس اندازم میخوای بکنی تازه با بچه من همینجوری۶خرجمه کمم میارم

پس ما ک با دوتومن اونم با بچه شیر خشکی دارم زندگی میکنیم چی بگیم 😥😥😥😢

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
بستگی داره خورد و خوراکتون چقدر باشه من الان ماهی ۳ الی ۴ کیلو گوشت درماه مصرف میکنیم ۲ نفرم هستیم ...

چ خبره 15 تا ماهی؟ضرر داره هرچیز زیادیش در هفته دو بار هم بخورین هردفعه ی دونه کاملشو 8 تا نهایتش

چ خبره 15 تا ماهی؟ضرر داره هرچیز زیادیش در هفته دو بار هم بخورین هردفعه ی دونه کاملشو 8 تا نهایتش

اوایل من فکرمیکردم زیاده روی خوبه طول کشیدتابفهمم تاجوونیم بایدپس اندازکنیم

من سر زندگی ک اومدم خیلی تلاش میکنم خرج الکی نکنم لباس زیاد نمیخرم تا صاحب خونه بشیم بعد

پوشاک ک کم کم عادتش بده دوسالش بره دستشویی ...شیر هم ک اگه مادر باشه بهتر لباس هم قیمت مناسب بخر و تو وسایل خونه مثلا خودت رب و ابلیمو مربا و چیزای خونگی درست کن ب صرفه تر 

اره من قسط وگذاشتم کنار ۶مونده  میخوام سعی کنم ۳/۵پس اندازکنم

شغلتون چیه؟اگ خرج اضافی نکنی راحت میتونی پس انداز کنی خرج اضافی مثلا لباس هر ماه ی دست یا دست ن اینک هر ماه 10 دست اونم مارک مارک 

من ٤درامد دونفريم هاي ٣پس انداز ميكنم اصلا نميزارم شوهرم كارت ببره ك بخواد چيز اضافه بخره تو هم ميتوني اينا هم كه ميگند نميشه كم مياري چررررت ميگند مطمعن بااااش 

چون اگه نشه يجايي كارتون ميلنكه

👨‍❤️‍👨
پس ما ک با دوتومن اونم با بچه شیر خشکی دارم زندگی میکنیم چی بگیم 😥😥😥😢

ایشالله خداوند به همه روزی بده عزیزم شما هم انشالله خداوند بهتون روزی بده مطمن باش از جایی که فکرشو نمیکنی خدواند بهترین ها رو واست میفرسته فقط کافیه بهش اطمینان کنی با هزار تومنم زندگیتو راه میندازه عزیزم مگه شغل همسرتون چیه

2706