1428
1389
من همه وسایل برقی مو مارک خوب برداشتم مثلا ابمیوه گیری کاخلر المان...یا گوشت چرخ کنی مولینکس اصل فرا ...

من یخجچال لباسشویی گاز و ظرفشویی یه مارکن البته نمیدونم حالا مارک همونا بگیرم یا نه ولی خوب مارکشونم خوبه

نه دیگه هر چی یک مارکش خوبه مثلا تیوی سامسونگ خریدیم چون کیفیت تصویرش از ال جی بالاتر.فقط یخچال من د ...

اره مامان همه چیش سامسونگه راضیه اما من سامسونگ بر نداشتم مامانمم گفت همه چیز رو بهترین میگیرم که پس فردا هی خراب نشم ولی باز دودلم کدوم مارک

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

اگه ولخرج نیستی، ۳ _۴ تومن پس انداز داری

هرکی مزگه نمیشه ولخرجه ،یکیش خودم

آنگاه که لیاقت دریافت خدا را در خویش داشته باشی ، بدان که او به هزاران شیوه در تو تجلی خواهد کرد.
1376

بچه ها شهر با شهر خرجا فرق داره ،،، بعصی شهرا خرج ارزونه بعصی شهرا گرونه،،، مثلا تو شهر ما با ۶ تومن میشه ی زندگی خیلییییی خوب داشت،،، ولی تو شهرهای بزرگ مثل تهران واقعااا سخته

همه چی خوبه فقط دل تنگم.....
بچه ها شهر با شهر خرجا فرق داره ،،، بعصی شهرا خرج ارزونه بعصی شهرا گرونه،،، مثلا تو شهر ما با ۶ تومن ...

دقیقا ما تهرانیم فوق العاده زیاد مخارج ولی من بازم ولخرجی نمیکنم

1403
اخه من دندون پزشکی میخوام کلاس هام با اساتید برتر کنکوره چیکار کنم واجبه قبول شم تازه یخ وقتایی بابا ...

عزیزم بچه داداش من الان دانشجوی پزشکیه به نظرم بایدخودت تلاش کنی اینهمه خرج بی فایده اس

بوس
1424