2737
2739
عنوان

برادرشوهر مهربونم😍

2531 بازدید | 86 پست

بچه ها روز زن من منزل پدرشوهرم بودم،همسرم خونه نبود،همه برادرشوهرام برای خانماشون و مادرشون کادو و گل گرفته بودن،برادرشوهرم ک مجردِ برای من ی دسته گل گرفته بود😍خیلی خوشحالم کرد اونروز

حالا هفته بعد تولدشه و میخوام براش کادو بگیرم، چی مناسب تره ب نظرتون؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برادر شوهرت وقتشه بره سر زندگیش  براش منو ببر  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

چند سالشه. هدفون بگیر 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738

من نه برادر شوهر دارم نه خواهر شوهر خودمم خواهر برادر ندارم هردومون تک فرزندیم ☹

یک دختر شجاع، یک مبارز واقعی با تعداد دفعات شکست هاش سنجیده نمی شه، بلکه با تعداد دفعاتی که دوباره شروع می کنه سنجیده می شه . من یک دختر تکواندوکارم و به تکواندوکار بودنم افتخار میکنم 💚
خاهر ما که علم غیب نداریم سن رو بگو و به چیا علاقه داره چیا داره چیا نداره؟

قبل از همه اینا بودجه مهمه  

پیرهن عامه پسنده و مناسب بنظرم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2706