2726
عنوان

اقامت ترکیه

537 بازدید | 53 پست

سلام لطفا کسایی ک تازه اقامت ترکیه گرفتن بیان راهنمایی کنن منو شوهرم میخایم بریم ترکیه چقدر پول لازمه چقدر طول میکشه برا اقامت چ سختی هایی داره 

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

بلایک

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره ولی نمیدونم پولمون میرسه یا نه

پولتون چقدره؟ینی با چقدر میخاید خونه بخرید؟کدوم شهرش؟

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 
برای اقامت راحت تره ولی برای پاسپورت ۲ میلیارد تومنی میخواد

مثلا اگه بخام خونه بخریمم باید ۲ میلیارد داشته باشیم؟

پولتون چقدره؟ینی با چقدر میخاید خونه بخرید؟کدوم شهرش؟

شهرش فرق نمیکنه برا کار میخایم بریم اصلا اطلاعاتم نداریم ..تقریبا ۳۰۰ ملیون داریم فقط

شهرش فرق نمیکنه برا کار میخایم بریم اصلا اطلاعاتم نداریم ..تقریبا ۳۰۰ ملیون داریم فقط

بنظرم رو شهرشم به یه نظر کلی برسید..بلاخره سهر به شهر فرق میکنه قیمتا هزینه ها فرهنگا سطح زندگی

2706