1422
1411

چله زیارت عاشورا

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

چله ياسين

خودتون نتیجه گرفتین؟

یا حسین میدونم امضامو میخونی بهم بگو از دلت میاد؟😖آره از دلت میاد که وقتی تنهام وقتی بی یاورم کمکم نکنی 😭از دلت میاد اینهمه صدات میکنم نگام نکنی یا اباعبدالله آقا به کرمت قسم به بزرگیت قسم حاجت منو بده😭
1390
چله زیارت عاشورا

شما ازش جواب گرفتین؟به چه صورت خوندین

یا حسین میدونم امضامو میخونی بهم بگو از دلت میاد؟😖آره از دلت میاد که وقتی تنهام وقتی بی یاورم کمکم نکنی 😭از دلت میاد اینهمه صدات میکنم نگام نکنی یا اباعبدالله آقا به کرمت قسم به بزرگیت قسم حاجت منو بده😭
1394

اسی یه چیزی بپرسم ناراحت نمیشی؟اخه تو امضات یه چیزه دیگه نوشتی که

اگه دوستداشتی جواب بده گلم😊

شما ازش جواب گرفتین؟به چه صورت خوندین

حق شناس بله من دو بار جواب گرفتم دوسال پیش خوندم ازدواج کردم

امسالم خوندم دانشگاه قبول شدم

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
1396
اسی یه چیزی بپرسم ناراحت نمیشی؟اخه تو امضات یه چیزه دیگه نوشتی که اگه دوستداشتی جواب بده گلم😊

اره خودم که متاهلم ختم برا یکی دیگه میخوام 

میشه واسه نی نی دارشدنم صلوات بفرستین   
1331