1472
1459

من خودم مختار و کیان و بن کامل رو

😍تاپیک دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین ❤❤❤❤❤❤زندگی رو زیاد جدی نگیر چون تهش ازش زنده بیرون نمیای❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دو چیز انسانیت را از بین میبرد :۱_سکوت ، وقتی که باید فریاد کرد۲-فریاد، وقتی که باید سکوت کرد💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟در دنیا پراز فراوانی است از همه چیز عشق❤❤❤سلامتی❤❤❤ پول❤❤❤فقط کافی به اونا توجه کنیم تا وارد زندگیمون بشن                                  یادمون باشه به هر چیز توجه یافکرکنیم وارد زندگیمون میشه❤❤❤                                                        این اوج عدل الهی هست❤❤❤چون با توجه میتونیم هر چیزی رو میخواهیم وارد زندگیمون کنیم❤❤❤تا حسرت هیچ چیز به دلمون نباشه❤❤❤

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

زن دوم مختار

میدونی لذت بخش ترین حس دنیا چیه؟! اینکه سارای توام،سارای امیـرعلــی😍دوست عزیزم لطفا احترام خودت،من و بقیه کاربرای محترم سایت رو نگهدار و توهین نکن،اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم ب این دلیل نیست که نمیتونم،خداروشکر سه متر زبون دارم،جواب نمیدم چون در شأن و شخصیت من نیست این حرفا😉
1449

ابراهیم 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)
1418
يزيد  😄

یزید رو که نشون نداد ناقلا

😍تاپیک دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین ❤❤❤❤❤❤زندگی رو زیاد جدی نگیر چون تهش ازش زنده بیرون نمیای❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دو چیز انسانیت را از بین میبرد :۱_سکوت ، وقتی که باید فریاد کرد۲-فریاد، وقتی که باید سکوت کرد💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟در دنیا پراز فراوانی است از همه چیز عشق❤❤❤سلامتی❤❤❤ پول❤❤❤فقط کافی به اونا توجه کنیم تا وارد زندگیمون بشن                                  یادمون باشه به هر چیز توجه یافکرکنیم وارد زندگیمون میشه❤❤❤                                                        این اوج عدل الهی هست❤❤❤چون با توجه میتونیم هر چیزی رو میخواهیم وارد زندگیمون کنیم❤❤❤تا حسرت هیچ چیز به دلمون نباشه❤❤❤
1450