1464
1411
عنوان

تو سریال مختار کدوم شخصیت رو خیلی دوست دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 74 پست

کیاااااان

رضا رویگر کلا خوش قیافس..تو این نقش هم واقعا قشنگ بازی کرده..حمایتش از مختار...وقتایی که مختار عصبانیه میاد رفاقتی باهاش حرف میزنه...از مردونه بودنش خیلی خوشم میاد

اونی که از خودت کندی ، دل من بود...لباست نیست
خود مختارر, بسی مقتدر جذابه خاشعه ام خوب بود عبدالله زبیرم بامزس مخصوصا وقتی با چهارتا زناش میشستن س ...

وای آره😂😂😂😂😂

با همه آلودگی ام دوستت دارم...❤یا ابا عبدالله الحسین❤

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

من از اون یارو حاکم مکه .. خیلی باحال بود😂😂 اسمش یادم نی رضا کیانیان بازی میکرد

ابن زبیر😂 عالی بود

😍تاپیک دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین ❤❤❤❤❤❤زندگی رو زیاد جدی نگیر چون تهش ازش زنده بیرون نمیای❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دو چیز انسانیت را از بین میبرد :۱_سکوت ، وقتی که باید فریاد کرد۲-فریاد، وقتی که باید سکوت کرد💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟در دنیا پراز فراوانی است از همه چیز عشق❤❤❤سلامتی❤❤❤ پول❤❤❤فقط کافی به اونا توجه کنیم تا وارد زندگیمون بشن                                  یادمون باشه به هر چیز توجه یافکرکنیم وارد زندگیمون میشه❤❤❤                                                        این اوج عدل الهی هست❤❤❤چون با توجه میتونیم هر چیزی رو میخواهیم وارد زندگیمون کنیم❤❤❤تا حسرت هیچ چیز به دلمون نباشه❤❤❤
1473

فقط رضا کیانیان😂

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1432

همشون فوق‌العاده هستن

اصلا نمیشه گفت

یکی از جذابیت‌های مختار دیالوگ‌های فوق‌العاده و جذابش هست

مثلا دیالوگ و صحبت‌های مسلم با ابن‌مرجانه

یا صحبت‌های هانی وقتی که میخواستن شهیدش کنن

صحبت‌های مختار مخصوصا اونجایی که میگه :

امروز میخواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است....

مختارنامه بعضی جاهاش روضه‌ی مجسمه،و بعضی جاهاش تکرار تاریخ.....

شمارو به امیرالمؤمنین قسم،اگر به فکر بچه‌هاتون هستین،همین الان ظهور رو تموم کنید....نزارید اوناهم به بدبختی و فلاکت ما دچار بشن!!!.....#استاد_موسوی
1476
اقا نریزین سرم ولی از عمرسعد و حرمله هم خوشم میومد😂

نقششون یا از بازیگرشون یا بازیشون؟

مشخص کن تا تصمیم بگیریم بریزیم سرت یانه😊

من در این خلوت خاموش سکوت ، اگر از یاد تو یادی نکنم میشکنم.

من فقط قسمت دیشب و امشب رو دوست داشتم 

کشتن شمر و عمر و بخصوص حرمله 

شخصیتشون که دوست داشتم 

وهب 

مادر وهب 

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،
1450