2737
2734
عنوان

میشه یه لحظه بیاین😭

97 بازدید | 15 پست

من چند وقته هی احساس میکردم یه چیزی تو گلومه و هی باید گلومو صاف میکردم رفتم دکتر گف رفلاکس داری و یه سری قرص داد امپرازول و نئوتادین و اینا .حالا گلوم یه ذره بهتر شده ولی معدم خیلییی درد میکنه یهو میگیره خطرناکه یعنی ؟خیلی میترسم‌ 

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

نترس عزیزم.ما ایرانیا بادمجون بم هستیم وگرنه هرکی غیر ما بود تا حالا نسلشون منقرض شده بود

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم اگه خیلی بد میگیره که نفست سخت میاد اسپاسم معده س نگران نباش مال همون رفلاکسه یه متخصص برو ...

اره فک میکنم اسپاسمه خطرناکه؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
شربت آلومینیوم جی تاحالا خوردی؟

اره شربت معده منظورته اره میخورم ولی اثر نداره

نه منم اینجوری میشم رفلاکس دارم اولا فک میکردم دارم ایست قلبی میکنم  اینجور وقتا اب ولرم رو به ...

وایی اصن میخوام گریه کنم هیچی نمیتونم بخورم😭😭

2738
نه منم اینجوری میشم رفلاکس دارم اولا فک میکردم دارم ایست قلبی میکنم  اینجور وقتا اب ولرم رو به ...

شما بهتر شدی الان؟

وایی اصن میخوام گریه کنم هیچی نمیتونم بخورم😭😭

غذای ابکی کم بخور لبنیاتم کم بخور میوه و سیزی هم خام زیاد نخور 

تو میوه ها خربزه طالبی نخور نارنگی و پرتقالم نخور 

بعد غذا دراز کش نشو 

امپرازولم حتما ناشتا بخور 

غذای ابکی کم بخور لبنیاتم کم بخور میوه و سیزی هم خام زیاد نخور  تو میوه ها خربزه طالبی نخور نا ...

دستت درد نکنه واقعا من اینارو نمیخورم ولی معمولا شبا از درد خوابم نمیبره تا ظهر خوابم 

دستت درد نکنه واقعا من اینارو نمیخورم ولی معمولا شبا از درد خوابم نمیبره تا ظهر خوابم 

خب شب شامتو ۸یا۹ بخور بعدش یا پیاده روی کن یا بشین یه دوساعتی بعد بخواب 

غذاتو با سس یا سالاد و ماست نخور 

نون فقط سبوس دار بخور 

شبم سیب زمینی نخور 

تا وقت خوابت دیگه آب هم نخور 

خب شب شامتو ۸یا۹ بخور بعدش یا پیاده روی کن یا بشین یه دوساعتی بعد بخواب  غذاتو با سس یا سالاد ...

مرسی عزیزم چشم رعایت میکنم انشالله بهتر بشم

2706