2737
2734

کاش میشد برگردم ده سال پیش.عشق چرته ازدواج باید پشتش فقط منطق باشه.خیلی دیدم هی تاپیک میزنید به عشقتون برسید یاد خودم میفتم ولی ای کاش نمیرسیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شوهرم و من عاشق شدیم از سن کم و بحاطر من اومد شهری ک هسنم خدمت کرد وانگیزش شدم و کلی تلااااش کرد بخاطرم ک رفاه داشته باشم در ایینده و الان با سن کمش بهترین کارو داره . پسرای درب و داغون انتخاب نکنید عشق باعث نون و اب و انگیزه بیشترم میشه !

این دله بی صاحاب مگ این چیزا حالیش میشه؟فک میکنم نمیتووووونم بدون اون زندگی کنم جونم به جونش بستس.۲روز میره مسافرت دقققق میکنم.بااینک میدونم منطقی نیسسس خوب نیسسس نه پول داره نه ماشین نه خونه و درآخر نه عقل سالم

مهم اینه ک عشقت کی باشه ی آدم لات بی سرپا یا ی آدم خانواده دار و باوقار باوفا با شخصیت 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706