2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم بستگی به ازمایشگاهی که ازمایش دادین داره.و اینکه اگه بارداری باشی زودتر جواب میدن.درکل حدودا ی ...

من می خوامivf کنم تو ابن سینا دادم بخاطر این صبر کردم اگه جواب این میومد پری که شدم می رفتم دارو دکتر بهم میداد ما ۳۱/۵آز دادیم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

زمانی که ما ازمایش دادیم بهمون گفتن کیتای ازمایشگاهی تحریم شده بخاطر همین صبر میکنن چندتا نمونه رو باهم ازمایش میکنن که ممکنه این باعث بشه جوابو یکم با تاخیر بدن. ان شاالله جواب از شمارو زودتر بدن و اینکه هیچ مشکلی نداشته باشین و ازمایشتون منفی باشه.

زمانی که ما ازمایش دادیم بهمون گفتن کیتای ازمایشگاهی تحریم شده بخاطر همین صبر میکنن چندتا نمونه رو ب ...

مرسی عزیزمم خدا کنه

2738
توکل کن به خدا و بسپر به خودش.ان شاالله همه چیز بدون مشکل پیش بره و خیر برات رقم بخوره🤗

ایشالا عزیزمممم ممنون وقت گذاشتین

خواهش میکنم.موفق باشی عزیزم😘

اخهه من می خوام برم تو سیکا ivfمنتظر جوابیم تا شنبه باید برم دکتر اگه آماده نشم میوفته ماه دیگه

با دکترت مشورت کن بگو جواب آزت طول میکشه تا بیاد شاید نیاز نباشه منتظر جواب بمونین.اینجوری فرصتو از ...

اره فردا دکتر ژنتیک و میبینم وقت گرفتم ولی دکتر خودم و دیگه تا شنبه نمی تونم پیدا کنم 

2706