2733
2734

منظورم اینه که از چی بیشتر از همه میترسین که به سرتون بیاد و امادگی شو تو خودتون نمیبینین؟؟

و اینکه ترس از اتفاقات بد تو زندگیتون مثل طلاق یا از دست دادن سلامتی یا عزیزتون دارین؟؟منکه دارم و همیشه تو ذهنم به خودم میگم قوی باش راه طولانی پیش روته مطمعنا اتفاقای بدی هم میفته پس باید قوی باشی تا بتونی بگذرونی اون روزارو...🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر کنم با هم نسازیم

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2738

وحشتناک‌ترین چیزی که میتونم متصور بشم این هست که خودم و همسرم و پدرو‌مادرم و برادرام و اگر بچه‌دار شدم بچه‌هام،عاقبت به خیر نشیم....

این بدترین چیزی هست که میتونم متصور بشم

همیشه میگم خدایا سلامتی و آبرو رو ازمون نگیر

به نظرم اینکه همیشه سلامت باشیم و پامون به دکتر و بیمارستان باز نشه

و اینکه خدا آبرومون حفظ کنه و عزت و احتراممون حفظ بشه

بزرگترین نعمته

خدا اینارو ازمون نگیره.....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
من از اسیدپاشی تجاوز ایدز مرگ در اثر سوختگی خیلییییی می ترسم😣

من توام یا تو منی 

منم خیلی از اسید پاشی و آتش سوزی و تجاوز میترسم

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

یا مرگ عزیزام

وحشتناک‌ترین چیزی که میتونم متصور بشم این هست که خودم و همسرم و پدرو‌مادرم و برادرام و اگر بچه‌دار ش ...

اره سلامتی و ابرو خیلی مهمه انشالله که همه اعضای خونوادت عاقبت بخیر بشن ااااامین

2706