2726
عنوان

وضعیت خانواده چقدر تو خوشبختی فرزند تاثیر داره

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 31 پست

اره میدونم خیلی تاثیر داره.ولی خودت عزیزم اعتماد بنفس و جنم داشته باش و خودتو دست کم نگیر.اصلا ب کسی اجازه هیچ حرفی نده .باشون با شخصیت و رسمی برخورد کن

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید، امادلم خیلی برای بچه های طلاق میسوزه 😢

برا من نمی سوزه ؟ ججونیمو ب پاش گداشتم هر هفته بچمو اماده کردم فرستادم پیش پدرش و نامادریش 😭😭😭

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  
2728
وقتی جاریام به خاطر دست تنگی مسخره ام می کنن خیلی ناراحت میشم 

مطمین باش تقاصشو پس میدن

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
وقتی جاریام به خاطر دست تنگی مسخره ام می کنن خیلی ناراحت میشم  

شوهرتوهمراهت هس؟ اگه اون خوبه، صبر کن.‌تو چ میدونی زندگی جاریات چ جوریه؟ هرکی یه جا یه چیزی کم داره. بعضیا اشکار بعضیا پنهان

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
برا من نمی سوزه ؟ ججونیمو ب پاش گداشتم هر هفته بچمو اماده کردم فرستادم پیش پدرش و نامادریش 😭😭😭

عزیزم انشاالله بچت عاقبت بخیر بشه، اخه یه بچه طلاق میشناسم که پدرو مادرش بهم پاسش میدن وقتی بهش فکر میکنم اشکم در میاد😢

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
خدا را شکر شوهرم خوبه از شوهرای اونا بهتره ولی در آمدش کم 

خدا رو شکر اصل همونه ک خوبه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
خدا را شکر شوهرم خوبه از شوهرای اونا بهتره ولی در آمدش کم 

پس مطمین باش اونا از سر حسادته که ناراحت میکنن

اگه با این تفکر شما رو اذیت کنن باید از طرف خدا منتظر بدترین تاوان باشن 

ناتازه بلعکسه کسی که پدر و مادر نداره رو ما دیدیم و شنیدیم بیشتر باید بهش توجه بشه.. آه  شخصی که پناهش فقط خداست زندگی کسی رو بگیره نابودش میکنه..

2706