2733
2734

خودم چون پدر مادر ندارم خانواده شوهرم هر جور میخوان باهام برخورد می کنن میگن اینکه کسی را نداره که حامیش باشه پس با هر شرایطی می سازه ولی وضعیت دوتا جاریام برعکس منه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خیلی زیاد 

منم تا وقتی پدرم بود جرات نداشتن حرف مفت بزنن 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

خیلی تاثیر داره

اما اینو بدون که خدا از هر پدر و مادری به بندش مهربونتره

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
2738

خدا صبرت بده توم اينطوري نشين كه هركار ميخوان بكنن جوابشونو دو دفعه بده حساب كار دستشون بياد

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
خدا خونواده شوهرتو لعنت کنه.همین و بس

😐 عزیزان عزیزشن. حداقل بگو خداسر ب راهشون کنه ک این رو اذیت نکنن

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

والا تو اینجوری هستی از شانست ، من خودم یکی از زندایی هام پدر نداشت و اصلن وضعیت خوبی نداشتن ولی بیا ببین مامان بزرگم چقدر هواشو داشت و الانم داره یکبار خدا شاهده بین اون با بقیه فرق نمیذاره ، خدا خانواده ی اهل سرراه آدم قرار بده وگرنه اگه بدجنس باشن بهترین پدر و مادر داشته باشی بازم اذیت میکنن ، الان خواهرشوهرم تک دختر اینقدر مادر شوهرم بهش پول کمک کرده اینقد هواشو داره ولی یه ذره دامادشو خانواده دامادش برای خودشو دخترش ارزش قائل نیستن

این به خودت بستگی داره چطور باهات رفتار کنن. اگر شل بگیری سوارت میشن. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
من طلاق گرفتم دخترم ۱۱ سالشه همیشه واسه ایندش نگرانم می ترسم واسه این موصوع 

ببخشید، امادلم خیلی برای بچه های طلاق میسوزه 😢

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
2706