2737
2734
عنوان

الان کلی خوشحال شدم .

253 بازدید | 17 پست

من غصه میخوردم که تو رشته ی میکرو کار نباشه . کلی دو روز دارم گریه میکنم اخر دل رو زدم به دریا به خواهر شوهرم گفتم . اون کلی دعوام کرد و کفت نگران کارش نباش تو این 4 سالتو تموم کن برادرشوهر برات یه کار توپ تو آزمایشگاه پیدا میکنه .ایشالله همتون خوشحال بشین

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خخخخ اره دیگه جاری منم کلی درس خوند رشته بیهوشی الان طرحش تموم شده کار واسش نبود داره میره تزریقات درمانگاه همون کار رو داداش خودم با یک دوره بهیاری داره انجام میده اگه واقعا واست کار هست درس بخون وگرنه الکی عمر خودتون تلف نکنید

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
خوشحالیت واقعاالکیه چون رییس سازمان تامین اجتماعی گفته بچه های میکروالان چندساله که نمیتونن توازمایش ...

نه عزیزم برادر شوهرم کل دوستاش دکترن چند تا شون هم متخصص این رشته ان . برادر شوهرم کا وزارت بهداشت زیر دستشه . گفته تو فقط بخون کارت با من . خودمم میخوام کلی تلاش کنم پول بدم برم تو ازمایشگاهها یا بیمارستانهای خصوصی آموزش ببینم و کار با دستگاه رو یاد بگیرم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
خخخخ اره دیگه جاری منم کلی درس خوند رشته بیهوشی الان طرحش تموم شده کار واسش نبود داره میره تزریقات د ...

اره عزیزم اول از برادر شوهرم مطمئن شدم بعد این رشته رو ثبت نام کردم البته میدونم تلاش ادم خودش هم بی تاثیر نیست .

2738
خوشحالیت واقعاالکیه چون رییس سازمان تامین اجتماعی گفته بچه های میکروالان چندساله که نمیتونن توازمایش ...

قبلا هم میگفتن پرستاری براش کار نیست ولی یه دفعه بهش احتیاج پیدا کردن . اینم رشته ی اینده داری کسی از اینده خبر نداره کدوم رشته یه دفعه میاد رو بورس .

اوکی موفق باشی 

مرسی گلم راستش رو بخوای الان برای هیچ رشته ای کار نیست و ما تو هر زمینه ای حتی پرستاری هم ادم بیکار داریم هم موفق . پس ادم نمیتونه به این بهانه میشرفت نکنه .

خدا رو شکر

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
مرسی گلم راستش رو بخوای الان برای هیچ رشته ای کار نیست و ما تو هر زمینه ای حتی پرستاری هم ادم بیکار ...

میکرو چه رشته ایه ؟ میکروبیولوژی منظورته ؟

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
میکرو چه رشته ایه ؟ میکروبیولوژی منظورته ؟

اره عزیزم . البته بهش میکروب شناسی پزشکی هم میگن .

2706