2726

یک کاری رو انجام میدم که بدش میاد 

البته نه یک کاری که شخصیت خودم بره زیر سوالا 

کارای کوچولو

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلفنو روش قطع می کنم 😂😂😂😂

انقدر که از این کار متنفره از هیچی نیست

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست
2728

من هيچي چقدر ما بدبختيم بعضي وقتا دلم براي خودم ميسوزه دعوا ميشه مقصرم اونه يا بيشتر سر كاراي مامانشه اخرشم من پيش قدم ميشم اشتي ميكنم حوصله قهر بودن ندارم 

چون همش مقصر مامانشه تو دلم فحش ميدم به مامانش همين يه چند ساعتم محلش نميدم اونم محل نميده 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️

هیچی مخصوصا تو جاده باشه اصلا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

یکی از پیراهنایی که دوس داره رو پاره کردم بعد تا چند وقت دنبالش میگشت  آخرش یه روز کشویه لباسام‌باز بود داشتیم دنبال یه چیزی میگشتیم دیدش 😂😂😂بعد گفت آها پس این پیرانایی که گم میشه کار توئه گفتم نبوده از حالا شروع کردم هر بار ناراحتم کنی یکی بهترشو پاره میکنم 😂😂😂 دیگه حل شد لجمو در نیاورده تا الان 

ب ماشینش خط میکشم

تبلت شو با هاون شکستم

یبارم گوشیشو انداختم تو رود

یبار ماشین و روشن کردم در حیاط و باز باز گذاشتم دزد ببره

یبارم دست چکش رو پاره کردم

یبار شناسنامه شو

یبار اف اف خونه رو

باز برای بار 5ماشین شو با آجر له کردم

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
ب ماشینش خط میکشم تبلت شو با هاون شکستم یبارم گوشیشو انداختم تو رود یبار ماشین و روشن کردم در حیا ...

يا خدا اينا كه خيلي بده 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2706