2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باركلا 😁😁😁😁 به ما هم ياد بده شااايد لازم شد 😏😏😏😏

خب ردش های متنوعی هست عزیزم....با وردنه و برس خیلی خوب جواب میدن..همینطور چای داغ

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
خب ردش های متنوعی هست عزیزم....با وردنه و برس خیلی خوب جواب میدن..همینطور چای داغ

اينجوري فايده نداره 

خب بايد قشنگ تعريف كني ببينم چه جوري با بورس و وردنه 

بابا من ناشي ام 😫😫😫😫😫

چاي داغغغغغغغ 🤭🤭🤭🤭

یه خسته نباشیدمیگم خدمتتون آقای استارتر،که همچنان بدون وقفه تاپیک میزنید واقعیتش برام سواله که شما ...

براي همه بيكار ها دعا كنيد

برامنم دعا كنيد مثل بعضيا انقدر جايگاه مهمي پيدا كنم كه فرصت اين كه حتي يك تاپيك بزنم هم نداشته باشم البته اين قدر هم كمه  

حتي فرصت فكر كردن به اين كه كي چند تا تاپيك مي زنه و جنسيتش چيه و چي كاره است و ... هم پيدا نكنم 

شما مؤمن هستيد حتما پيش خدا تقرب داريد و دُعاتون مي گيره

اينجوري فايده نداره  خب بايد قشنگ تعريف كني ببينم چه جوري با بورس و وردنه  بابا من ناشي ...

مثلا در حین شونه زدن موها م ازش یه سوال پرسبدم جواب نداد داشت فیلم نگاه میکرد منم با برس زدمش 

بیارم گفتم برو شام درست کن نرفت منم چایی رو روش ریختم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
براي همه بيكار ها دعا كنيد برامنم دعا كنيد مثل بعضيا انقدر جايگاه مهمي پيدا كنم كه فرصت اين كه حتي ...

منکه سر نماز دعات میکنم😎😎

آخی،نایب الزیاره منم باشین لطفا     منم هفته دیگه میام انشالله،سالگردمادرمه،وبایدبهش سربز ...

به روی چشم.خدا مادرتون رو رحمت کنه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مثلا در حین شونه زدن موها م ازش یه سوال پرسبدم جواب نداد داشت فیلم نگاه میکرد منم با برس زدمش  ...

اووووووم خووبه 

فكر كنم هر وقت دارم موهامو شونه ميكنم بايد ازش سوالامو بپرسم كه ابزار دستم باشه دچار كمبود امكانات نشم 🤔🤔🤔

بعد من زياد اهل چايي و كلا نوشيدني گرم نيستم به نظرت آبميوه و شربت يخ هم جواب ميده 🤔🤔🤔

اووووووم خووبه  فكر كنم هر وقت دارم موهامو شونه ميكنم بايد ازش سوالامو بپرسم كه ابزار دستم باش ...

خواهر از من می شنوی همیشه یه ابزار دم دستت باشه

شربت هم قبوله به شرط اینکه با پارچ پرتاب کنی 

من الان تو همین سنم و همش به مرگ فکر میکنم

برو روانپزشک

من رفتم و از فکر مرگ بیرون اومدم

هرچند که الان هم اصلا خوشبخت نیستم

ولی اگه نرفته بودم احتمال داشت خودکشی کنم

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
براي همه بيكار ها دعا كنيد برامنم دعا كنيد مثل بعضيا انقدر جايگاه مهمي پيدا كنم كه فرصت اين كه حتي ...

اِ...شما آقا هستید

من فکر کردم خانم هستید😁

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
خواهر از من می شنوی همیشه یه ابزار دم دستت باشه شربت هم قبوله به شرط اینکه با پارچ پرتاب کنی 

خدا خيرت بده تجربياتتو در اختيارم گذاشتي

هميشه مسلح راه ميرم تو خونه 😂😂🤣🤣😅🤣

باچه باچه 😃😃😃

2706