2726
همینو بگو، یکی دیگه برا ما تصمیم میگیره که به دنیا بیارتمون بعد تا زمان بی نهایت باید ما جواب پس بدی ...

درسته انتخاب حیات دست خودمون نیست ولی اختیار چگونه زندگی کردن دست خودمونه 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

تو همین حوالی که خیلی سختی می کشم تمومش میکردم قبل از پدر و مادرم اینا چون تحملش ندارم خدا جون عمر با عزت به مادرم و داداشم  بده من بجز این دو نفر کسی رو ندارم برا سلامتیشون صلوات مهمونم میکنی

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی به دنیا نیاین پس چجور وجود خواهید داشت

چند بار توضیح دادم براتون...

مثلا هیتلر نسبت به دنیای ما وجود نداره ولی نسبت به دنیای مرده ها وجود داره

یا انسان هایی که قراره هزار سال بعد به دنیا بیان نسبت به دنیای ما وجود ندارن ولی نسبت به عالم ذر وجود دارن

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
من مشکلم با خود حیات هست نه مدل زندگی کردن 

خب به حیاتتون پایان بدین

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
اون جوری نسل بشر منقرض میشد که

حداقل جاشو انتخاب میکردیم که کدوم کشور زندگی کنیم،

خدایاماکه جهنم روتواین دنیادیدیم،حداقل بهشت برینت روتواون دنیانصیبمون کن  

درسته انتخاب حیات دست خودمون نیست ولی اختیار چگونه زندگی کردن دست خودمونه 

نه دختر خوب انتخاب چگونه زندگی کردن هم صد در صد دست ما نیست...نمیگم کلا ما مجبوریم اصلا!

ولی خب صد در صد هم مختار نیستیم!

انگار یه بازه داریم که فقط حق انتخاب از اون داریم نه بیش تر

عملا ژنتیک،محیط خانواده،اجتماع،زمان،مکان و خیلی مسائل ما رو مجبور می کنه

خب به حیاتتون پایان بدین

ممنون هیچ وقت از این نسخه ها برا کسی نپیچید. مشکل من کلا با درست کردن یه آدم دیگس بدون اینکه خود اون آدمی که میخوایم درستش کنیم ببینیم راضیه یا نه، حرف من خودخواهی آدماست که چون بچه دوس دارن مدام بچه میزان، درضمن من آدم معتقدی هستم حتما میدونید خودکشی چه گناه بزرگی هست زمین تا آسمون فرقه بین به دنیا نیومدن با خودکشی 

نه دختر خوب انتخاب چگونه زندگی کردن هم صد در صد دست ما نیست...نمیگم کلا ما مجبوریم اصلا! ولی خب صد ...

همین جبر و اختیار نسبی زندگی رو قابل تحمل میکنه. اگه قرار بود همه زندگی عالی در بهترین مکان دنیا داشته باشن دیگه خوشبختی چه مفهومی دلشت؟ 

ممنون هیچ وقت از این نسخه ها برا کسی نپیچید. مشکل من کلا با درست کردن یه آدم دیگس بدون اینکه خود اون ...

نسخه نپیچیدم عزیزم.هرچی من گفتم شما یه جواب دادین

من اگه با چیزی مشکل داشته باشم یا حل میکنم یا کنار میذارمش مورد شما قابل حل نیست پس راه دوم😉

همین جبر و اختیار نسبی زندگی رو قابل تحمل میکنه. اگه قرار بود همه زندگی عالی در بهترین مکان دنیا داش ...

پس اگه قرار باشه زندگی عالی بی معنی باشه بهشت هم بی معنی هست چون قراره تو بهشت همه زندگی عالی داشته باشن!

نسخه نپیچیدم عزیزم.هرچی من گفتم شما یه جواب دادین من اگه با چیزی مشکل داشته باشم یا حل میکنم ...

شما هم وقتی میبینید راهی برا نشون دادن ندارید، مجبورتون نکردن که بیراهه نشون بدید، چیزیم که من گفتم جز همون فرض محالها بود که وقتی کاشها گفته میشه اینم شامل میشد نه اینکه منتظر نشسته باشم برا حلش 

شما هم وقتی میبینید راهی برا نشون دادن ندارید، مجبورتون نکردن که بیراهه نشون بدید، چیزیم که من گفتم ...

من راه و نشون دادم شما مگه مجبوری اون راه و بری؟

بعدشم تا حالا با کسی شوخی نکردی؟

2706